AKC-2021 (13)

Kalendarz 2022 –
Planner na dobry dzień

Jest to praktyczne, holistyczne narzędzie właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz się dobrze zorganizować i czuć spełniona zarówno w pracy czy na uczelni, jak i w domu, w rodzinie! Kalendarz 2021 to także praktyczny planner!

Kalendarz 2022 to nie tylko wygodny kalendarz tygodniowy, gdzie codziennie możesz obliczać ilość wypitej wody, wpisywać i praktykować wdzięczność. W dalszej części znajdują się przydatne w codziennym życiu narzędzia: strony, gdzie możesz monitorować dobre nawyki, planować zakupy, zapisywać wydatki, ale i oszczędności, prowadzić książeczki zdrowia Twoje i Twojej rodziny, a także wiele więcej!

 

Rok 2022 trwa tyle samo dla każdego – niezależnie od tego, czy jesteś studentką, bizneswoman czy też mamą,  która prowadzi dom – kalendarz 2021 książkowy sprawdzi się u Ciebie doskonale! Prowadząc go, jesteś w stanie zadbać o swój czas i finanse, energię życiową i zdrowie, o relacje i dom, a także o tych, których kochasz. Jednym słowem: zadbać o siebie i Twoje tu i teraz.

 

W życiu kieruję się holistycznym podejściem do planowania i organizacji – to pomaga mi zachować work-life balance i właśnie to starałam się przenieść na karty kalendarza 2022 rok – Plannera Na Dobry Dzień.

Uważasz się za osobę zorganizowaną i poukładaną?

Lubisz mieć poczucie, że nad wszystkim panujesz?

Chcesz mieć wszystko w jednym miejscu?

Gdy weźmiesz do ręki Kalendarz 2022
– Planner na dobry dzień –
nie będziesz chciała innego!

Pierwszy kalendarz planner powstał już kilka lat temu i stworzyłam go tak naprawdę do własnego użytku, zbierając w jedno miejsce to, czego przez kilkanaście lat poszukiwałam w kalendarzach i plannerach.

 

Studiowałam dwa kierunki, jednocześnie pracując, a od kilkunastu lat prowadzę własną firmę. Siłą rzeczy poszukiwałam plannera – kalendarza książkowego, który pozwoli mi zapanować nad tym moim życiem w biegu. Przejrzałam w życiu kilkanaście kalendarzy czy plannerów, ale żaden z nich nie odpowiadał moim potrzebom w 100%.  

 

Zdecydowałam, że czas wziąć sprawy w swoje ręce: stworzyłam kalendarz książkowy – Planner Na Dobry Dzień – który pomógł najpierw mi, a teraz – mam nadzieję – również Tobie zaplanować rok od ogółu do szczegółu: cały rok, później miesiąc, tydzień i dzień. Jednocześnie przypomina mi o tak ważnym w moim życiu praktykowaniu wdzięczności, pomaga pilnować zdrowe nawyki i mieć oko na przepływ domowych wydatków i wpływów.

Z pewnością ciekawi Cię, co dokładnie zawiera
Planner Na Dobry Dzień – Kalendarz 2022?

1. Kalendarz 2022 z wpisanymi datami lub bez nich – do wyboru

 

Masz do wyboru kalendarz 2022 rok lub taki do samodzielnego wpisania dat – nawet, gdy zaczniesz pracować z nim później, nie zmarnujesz kartek!

 

Osobiście wybieram ten z datami – osiągam mój work-life balance planując nie tylko dni pracy, ale także dni wolne. Dlatego nie zostały w żaden sposób pominięte. Uważam, że nie da się wyznaczyć celu i dążyć do jego realizacji bez osadzenia do w czasie. Proponuję Ci kalendarz 2021 książkowy, gdyż według mnie dobry kalendarz to taki z datami – jak mój kalendarz 2022!

 

Oczywiście możesz rozpocząć prowadzenie Kalendarza 2022 w każdej chwili, dlatego przygotowałam też wersję do samodzielnego wpisania dat – w każdej chwili możesz zacząć organizować swoje życie!

2. Tygodniowy kalendarz z godzinami od 7 do 21, by łatwo zorganizować cały tydzień

 

Dla Twojej wygony po rozłożeniu kalendarza 2022 zobaczysz 7 dni na każdej rozkładówce, z oznaczonymi godzinami 7-21. Pozwala to jednym spojrzeniem dostrzec wszystkie zadania zaplanowane w tym tygodniu i dowolnie przepisywać je między kolejnymi dniami, jeśli to konieczne.

 

Takie rozwiązanie pozwala rozplanować zadania w czasie, zaznaczyć klamerką, ile czasu muszę lub chcę na nie przeznaczyć i zostawiam wolne miejsca na sytuacje nieprzewidziane.

 

Wystarczy przerzucić trzy kartki, by mieć ogląd na cały miesiąc. Prawda, że tak łatwiej?

 

U góry każdego dnia jest wolne okienko, byś mogła – tak jak ja – wpisywać w tym miejscu urodziny, rocznice, ważne wydarzenia kulturowe, projekty zawodowe czy święta w przedszkolu Twoich dzieci.

 

Kalendarz 2022 rok oczywiście ma już wpisane najważniejsze święta kościelne, narodowe i międzynarodowe.

3. Widok roczny i miesięczny kalendarza

 

Planner Na Dobry Dzień kalendarz 2022 daje Ci możliwość zaplanowania całego roku od ogółu do szczegółu. Zaczynasz od rocznego widoku kalendarza, przechodzisz następnie przez 12 widoków miesięcznych (wystarczy przerzucić 5 stron, by widzieć cały rok!) a później kalendarz tygodniowy.  Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaznaczyć czas potrzebny na zrealizowanie dużego projektu lub po prostu umiejscowienie urlopu w czasie.

4. Praktykowanie wdzięczności zmieniające życie

 

W życiu spotkało mnie wiele trudności, w czasie których nie wierzyłam, że nadejdzie dzień, w którym mój smutek się skończy, a ja znów zacznę się uśmiechać.

 

Praktykowanie wdzięczności to coś, co mnie uratowało i zmieniło moje życie. W kalendarzu 2021 każdego dnia jest miejsce, gdzie możesz wpisać 5 rzeczy, za które jesteś wdzięczna. Wykonanie tego ćwiczenia zajmuje każdego dnia tylko kilka minut, a wierz mi, że będziesz zaskoczona, jak dużo zmieni to w Twoim  nastawieniu do życia i świata i relacjach z bliskimi.

 

Nie porównuj się z innymi, nie patrz nigdy na to, czego Ci brakuje – spójrz, jak wiele masz i bądź wdzięczna za to każdego dnia!

 

Nie zaczynaj dnia od przeglądania Instagrama i porównywania się do innych – weź do ręki Kalendarz 2021 Planner Na Dobry Dzień i wierz mi – wpisanie tych 5 rzeczy, za które jesteś wdzięczna pomoże Ci odnaleźć spokój wewnętrzny i sprawi, że zaczniesz cieszyć się z małych rzeczy!

5. Planowanie posiłków i liczenie ilości wypitej wody, by zadbać o swoje jutro

 

Zdarzyło Ci się pominąć posiłek? Bo mi bardzo często. Wypijasz codziennie niezbędne minimum – 2,5 l. płynów?  By nad tym zapanować, w kalendarzu 2021 rok znajdziesz pola, gdzie możesz wpisać dzisiejsze posiłki i oznaczyć ilość wypitej wody.

6. Przydatne listy: pomysłów na prezenty, filmów do obejrzenia, książek do przeczytania i inne – jakie tylko są Ci potrzebne!

 

Gdy tylko usłyszysz, że ktoś z Twoich bliskich mówi o czymś, co by im się przydało, nie czekaj – zapisz to na liście pomysłów na prezent nim usłyszana nazwa perfum czy tytuł książki ucieknie Ci z głowy.

 

Ktoś polecił Ci dobry film lub ciekawą książkę, a później za nic nie możesz sobie przypomnieć ich tytułów? Teraz możesz zapisać je na specjalnie przygotowanych listach filmów/seriali do obejrzenia oraz książek do przeczytania. Zapisujesz te pozycje w telefonie? By mieć wszystko w jednym miejscu, przepisz je do Plannera!

 

Potrzebujesz innej listy? Żaden problem – w Plannerze znajdziesz dodatkowe strony, by stworzyć własne listy.

7. Zdrowie – byś nie zapomniała, jak ważna jest profilaktyka

 

Niezwykle ważne jest dbanie o zdrowie, zanim jeszcze konieczne będzie wdrożenie leczenia czy zabieg. Czy badasz się regularnie, monitorujesz swoje zdrowie i pamiętasz o przedłużaniu recept na przyjmowane leki? A może masz alergię na jakiś lek, nawet zapisałaś, na jaki, ale nie pamiętasz, gdzie to zapisałaś?

 

Jak często zdarzyło Ci się przypominać sobie, kiedy miałaś ostatnią cytologię czy mammografię?

 

Planner Na Dobry Dzień Kalendarz 2022 przychodzi z pomocą: zawiera część przeznaczoną na zdrowie, gdzie łatwo możesz prowadzić karty zdrowia dla całej rodziny ze wszystkimi potrzebnym informacjami jak alergie czy dawkowanie leków, a także zapisywać, jakie przeprowadziłaś badania profilaktyczne i jakie są ich wyniki. Zapisz tu koniecznie listę kontaktową Twoich lekarzy i leki, jaki przyjmujesz. Znajdziesz tu też stronę z kalendarzykiem miesiączkowym!

 

Dzięki kalendarzowi 2022 Plannerowi na dobry dzień wszystkie książeczki zdrowia Twojej rodziny możesz mieć w jednym miejscu! Na końcu Plannera znajdziesz też  praktyczną kieszonkę, która idealnie sprawdzi się, by włożyć do niej wyniki badań czy receptę.

8. Karty motywacji – wyznacz sobie cel i się nie poddawaj!

 

Brałaś udział w wyzwaniu #NieCzekamDziałam? Z pewnością pamiętasz kartę dobrych nawyków i monitorowania postępów. Teraz możesz do tego wrócić i mieć pod ręką: w kalendarzu znajdziesz karty motywacji – 12, do obserwowania postępów cały rok.

9. Planowanie wydatków, ale też oszczędności

 

Jak oszczędzać? To pytanie zadaje sobie wiele z nas. Oszczędności, tak jak wydatki, trzeba umieć zaplanować – a miejsce na to znajdziesz w kalendarzu 2022. Jest tu tabelka na Twoje stałe opłaty miesięczne i miejsce na wpisanie terminów ich płatności.

10. Notatki

 

Ostatnie strony kalendarza 2022 książkowego, czyli  Plannera Na Dobry Dzień, to duuuużo strona na notatki. Wygodne szerokie linie pomogą Ci czytelnie zapisać notatki z rozmów, spotkań czy wykładów, gdy akurat zapomniałaś zeszytu.

Co mówią użytkownicy
Plannera Na Dobry Dzień 2020?

Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką „Plannera na dobry dzień”. Ten krótki okres w zupełności wystarczył mi, by przekonać się jak wyjątkowy produkt stworzyła Agnieszka. Praktyczny, bardzo dokładnie przemyślany, dopracowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i co najważniejsze kompletny- od teraz wszystko, co niezbędne posiadam w jednym miejscu. A na dodatek jest absolutnie przepiękny! Jestem przekonana, że każda kobieta pokocha go od pierwszego wejrzenia i z ogromną przyjemnością będzie planować kolejne dni, tygodnie i miesiące. Ja już teraz wiem, że nie będę się bez niego nigdzie ruszać… Gorąco polecam każdemu! A Tobie Agnieszko dziękuję z całego serca za to co stworzyłaś <3  I trzymam mocno kciuki za kolejne projekty, bo wiem, że jeszcze nie raz nas zaskoczysz! 😊
– Czytelniczka

Planery są eleganckie i dopracowane pod każdym względem. 💞 Gratulacje!
– Elwira

Możesz wybrać

Na rok 2022 daję Ci możliwość wyboru wybór spośród aż sześciu wersji Plannera Kalendarza 2022!

 

Możesz wybrać spośród trzech różnych kolorów okładki kalendarza 2022 książkowego – każda z nich to skóra wegańska.

 

Dostępne kolory:

– jasny róż

– beż

– błękit

 

A każdy z tych kolorów możesz mieć w takiej wersji, jaka najbardziej Ci odpowiada –  z datami na 2022 lub bez dat!

 

Kliknij tutaj, by wybrać kolor, który pasuje do Ciebie!

 

Każdy kalendarz 2022 książkowy ma 3 praktyczne wstążki, dzięki czemu odnajdziesz bieżący tydzień czy ważną notatkę, a także gumkę, która zabezpiecza Planner. Z tyłu zaś, po wewnętrznej stronie okładki, wklejona jest kieszonka, do której włożysz ważne kartki, paragony czy naklejki, by mieć je pod ręką.

Jeśli jesteś już posiadaczką segregatora z zeszłego roku i chcesz dokupić wkład do kalendarza rok 2022 – nie ma problemu!

 

Taki wkład z częścią kalendarzową możesz kupić osobno, dzięki czemu  – możesz kontynuować zapiski z Plannera 2021!

Co się zmieniło w stosunku do wersji z zeszłego roku?

 

  • Bardziej poręczna forma klejony zeszyt: lżejszy, wygodniejszy do pisania i łatwiej w nim przekręcać strony!
    Jeśli jednak wolisz pozostać w formie segregatora – możesz łatwo dokupić sam wkład.
  • Dołożyłam trzy kolorowe wstążki, byś łatwo mogła odnaleźć dzisiejszą datę lub ważną notatkę
  • Zmieniłam nieco wygląd wnętrza, dodając więcej intensywności w kolorach i poszerzając linie do notatek
  • Dodałam na końcu Plannera kieszonkę, do której będziesz mogła włożyć drobne kartki, liściki, paragony…
AKC-2021 (12)

Co powiesz na elegancki komplet?

 

Każdy kalendarz ma także siostrzaną teczkę, która została przygotowana w takiej samej okleinie, byś mogła stworzyć piękny komplet!

 

Teczka jest zamykana, a jej wnętrze skrywa notes w szerokie linie, przypięty na górze praktycznym klipsem. Taki notes to świetne rozwiązanie do notatek podczas spotkań, wykładów albo konferencji!

Zorganizuj swoje życie
z Plannerem Na Dobry Dzień
i zaskocz się jego wnętrzem!