AKC-2021 (13)

Planner na dobry dzień

Kompleksowe narzędzie dla każdej osoby, która pragnie się dobrze zorganizować i spełnić – w domu, w pracy, na uczelni i w rodzinie – kalendarz i planner na 2021 w jednym!

Planner Na Dobry Dzień 2021 to kompleksowe narzędzie, które prócz wygodnego kalendarza z miejscem na praktykowanie wdzięczności, obliczanie wypitej wody i wpisanie zjedzonych posiłków, zawiera także bardzo praktyczne narzędzia, takie jak planowanie zakupów, monitoring dobrych nawyków, system do planowania wydatków i oszczędzania, książeczka zdrowia i wiele więcej!

 

Sprawdzi się u Ciebie doskonale, bez różnicy, czy jesteś mamą, studentką, bizneswoman czy prowadzisz dom! Stworzyłam go tak, byś prowadząc go, mogła dbać o siebie, o swój czas, energię życiową, zdrowie, finanse, relacje i dom, a także o tych, których kochasz.

 

Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do planowania i organizacji i to udało mi się uzyskać w jednym miejscu – w Plannerze Na Dobry Dzień.

Jesteś poukładana i zorganizowana?

Lubisz mieć wszystko w jednym miejscu?

Chcesz panować nad swoim życiem?

Wybór Plannera Na Dobry Dzień
będzie Twoim najlepszym wyborem –
nie będziesz chciała innego!

Pierwszy, zeszłoroczny Planner Na Dobry Dzień stworzyłam tak naprawdę dla samej siebie.

 

Prowadząc kilkanaście lat własną firmę, a wcześniej studiując dwa kierunki, zawsze łącząc studia z pracą, potrzebowałam takiego plannera, który pozwoli mi to moje życie w pędzie zorganizować. Sprawdziłam więc spokojnie kilkanaście kalendarzy/plannerów, ale nie znalazłam godnego polecenia systemu do zarządzania moim życiem.

 

Właśnie dlatego stworzyłam Planner Na Dobry Dzień, by pomógł mi – i mam nadzieję również Tobie – zaplanować cały dzień, tydzień, miesiąc, rok, nie zapominając jednocześnie o tym, co ważne, o praktykowaniu wdzięczności, pilnowaniu zdrowych nawyków i poczucia kontroli nad przepływem domowych finansów.

Jesteś ciekawa, co dokładnie zawiera
Planner Na Dobry Dzień 2021?

1. Kalendarz z wpisanymi datami i… bez nich

 

W Wasze ręce oddaję dwa rodzaje kalendarza do wyboru: ten z wpisanymi datami i ten do samodzielnego uzupełnienia dat.

 

By mieć kontrolę nad upływem czasu i potrafić zaplanować sobie zarówno dni pracy, jak i dni wolne, wybieram ten z datami – jest to podstawa życiowej równowagi – tak osiągam mój work-life balance. Dni wolne to nie znaczy dni mniej ważne, mniej produktywne – dlatego nie zostały w żaden sposób pominięte czy przeznaczono na nie mniej miejsca. Nie da się wyznaczyć sobie celu i zrealizować bez osadzenia do w czasie, dlatego według mnie dobry planner to tylko taki z datami!

 

A druga sprawa to to, że… nie pomylisz się, wpisując daty ręcznie 😉 Jeśli jednak chcesz rozpocząć prowadzenie Plannera Na Dobry Dzień w dowolnym momencie, przygotowałam też wersję bez wpisanych datnie musisz czekać do stycznia, by wziąć kontrolę nad organizacją swojego życia!

2. Tygodniowy kalendarz z wpisanymi godzinami, by móc łatwo zorganizować swój czas w ciągu tygodnia

 

7 dni na każdej rozkładówce, z wpisanymi godzinami od 7 do 21 to  rozwiązanie, które pozwala jednym rzutem oka zobaczyć wszystkie zadania na dany tydzień i swobodnie przeplanowywać je między dniami.

 

Łatwo mogę rozplanować w czasie zadania, zaznaczyć czas, jaki chcę lub muszę im poświęcić i zostawiam luki na nieprzewidziane sprawy.

 

Dodatkowo nie muszę przerzucać 15 kartek jak przy kalendarzu dziennym tylko trzy i już mam ogląd na cały miesiąc. Prawda, że to spore ułatwienie?

 

Jeśli – tak jak ja – lubisz celebrować ważne wydarzenia w życiu Twojej rodziny, z pewnością ucieszy Cię wolne miejsce na wpisanie urodzin czy rocznic.  W tym miejscu możesz także wpisać ważne wydarzenia kulturowe, zawodowe czy przedszkolne.

 

Ponadto kalendarz ma już wpisane najważniejsze święta narodowe, kościelne czy międzynarodowe, co pozwoli Ci uniknąć nakładania się na siebie ważnych wydarzeń i nie będziesz musiała z niczego rezygnować.

3. Roczny i miesięczny widok kalendarza, by mieć kontrolę nad całym swoim rokiem

 

Planner Na Dobry Dzień pozwoli Ci zaplanować swój rok od ogółu do szczegółu: najpierw zobaczysz roczny widok kalendarza, później 12 miesięcznych widoków (idealne miejsce na wpisanie zadań osadzonych w konkretnych dniach, np. oznaczenie rocznic, wizyt u lekarza, zaplanowanych szkoleń). Wystarczy że przerzucisz 5 kartek i będziesz widziała ważne wydarzenia i zadania w całym roku – co pozwoli Ci oszacować swoje plany i możliwości na realizację ważnego projektu lub zaplanowanie urlopu.

4. Praktykowanie wdzięczności, które odmienia życie

 

Jest to coś, co zmieniło moje życie i wiem, że niektórych z Was także. W życiu spotkało mnie wiele trudności, największymi były niepłodność i starta dzieci – możesz o tym poczytać na moim blogu. W tym czasie trudno było mi uwierzyć, że mój smutek się skończy, a na mojej twarzy jeszcze kiedykolwiek zagości uśmiech.

 

Uratowało mnie praktykowanie wdzięczności. Każdego dnia w Plannerze Na Dobry Dzień znajdziesz miejsce na wpisanie 5 rzeczy, za które jesteś wdzięczna tego dnia. To ćwiczenie zajmie Ci tylko kilka minut, a sama będziesz zaskoczona, jak dużo zmieni to w Twoim postrzeganiu świata, relacjach z bliskimi, nastawieniu do życia.

 

Nie porównuj się z innymi, nie patrz nigdy na to, czego Ci brakuje – spójrz, jak wiele masz i bądź wdzięczna za to każdego dnia!

 

Zamiast zaczynać dzień od oglądania Instagrama i porównywania swojego życia do życia innych, jakie kreują w swoich mediach społecznościowych, weź do ręki Planner Na Dobry Dzień i wpisz 5 rzeczy, za które jesteś wdzięczna – nawet jeśli nie przechodzisz przez trudny czas w swoim życiu, ten nawyk pomoże Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i cieszyć się z małych rzeczy!

 

5. Planowanie i tracker zdrowego odżywiania, by trzymać rękę na pulsie i zadbać o swoje jutro

 

Sądzę, że wielu z nas zdarza się pominąć jakiś posiłek, a już na pewno większość z nas nie wypija dostatecznej ilości wody – by mieć nad tym kontrolę, pod każdym dniem masz miejsce na wpisanie zjedzonych tego dnia posiłków i zaznaczenie ilości wypitej wody.

6. Praktyczne listy: pomysłów na prezent, książek do przeczytania, filmów i seriali do obejrzenia

 

Usłyszałaś, że siostra mówi o perfumach, o jakich marzy? A może mąż napomknął, że przydałaby mu się wiertarka? Zapisz to w specjalnie przygotowanym miejscu – na liście pomysłów na prezent.

 

Koleżanka polecała Ci świetny film, a inna – książkę, która odmieniła jej życie i za nic nie możesz sobie przypomnieć tych tytułów – już nie! W Plannerze Na Dobry Dzień znajdziesz listy książek do przeczytania i filmów/seriali do obejrzenia.

 

W Plannerze znajdziesz też dodatkowe strony, by stworzyć własne listy: miejsc do zwiedzenia lub krajów, które chcesz zobaczyć.

 

Nawet jeśli zapisujesz te pozycje w telefonie, tak jak i ja robię, to przepisz je do Plannera – warto mieć wszystko razem w jednym miejscu – to prawdziwa skarbnica pomysłów!

7. Zdrowie – bo tak często zapominamy o nie zadbać

 

Czy monitorujesz swoje zdrowie, wyniki, badania, przedłużanie recept?

 

Jak często zdarzyło Ci się, że lekarz pytał, kiedy miałaś ostatnią cytologię, a Ty nie pamiętałaś?

 

A może masz alergię na jakiś lek i nie pamiętasz jaki – gdzieś zapisałaś i nie wiesz gdzie?

 

W Plannerze Na Dobry Dzień znajdziesz specjalne strony poświęcone zdrowiu – tu możesz prowadzić karty zdrowia dla całej rodziny (z peselem, grupą krwi, alergiami, dawkowaniem leków), zapisywać ważne badania profilaktyczne i ich wyniki, a także przyjmowane leki i listę kontaktów lekarzy, którzy się Tobą opiekują. Jest tu też specjalna strona z kalendarzykiem miesiączkowym!

 

W ten sposób możesz mieć książeczki zdrowia całej Twojej rodziny w jednym miejscu!

 

Planner zawiera na końcu praktyczną kieszonkę, do której możesz włożyć wyniki badań czy recepty.

8. Karty motywacji – by nie ustawać w drodze do osiągnięcia celu

 

Jeśli brałaś udział w moim wyzwaniu #NieCzekamDziałam, doskonale pamiętasz, że opierało się ono na budowaniu dobrych nawyków i monitorowaniu postępów. Karty motywacji znajdują się także w Plannerze Na Dobry Dzień, dzięki czemu możesz mieć ją zawsze pod ręką – jest ich 12, byś mogła obserwować swoje postępy każdego miesiąca.

9. Planowanie wydatków i oszczędności

 

Planujesz swoje wydatki – to super, ale pamiętaj, że by nauczyć się oszczędzać, musisz te oszczędności umieć zaplanować w domowym budżecie – jest na to miejsce w moim plannerze.

 

Znajdziesz tu też miejsce, by zapisywać stałe miesięczne opłaty (czynsz, prąd, gaz, żłobek) i terminy ich płatności.

10. Notatki

 

Na końcu Plannera Na Dobry Dzień znajdziesz wygodne miejsce na notatki. Tu swobodnie możesz zapisać notatki ze spotkań, rozmów czy inne, do których w każdej chwili będziesz mogła wrócić.

Co mówią użytkownicy
Plannera Na Dobry Dzień 2020?

Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką „Plannera na dobry dzień”. Ten krótki okres w zupełności wystarczył mi, by przekonać się jak wyjątkowy produkt stworzyła Agnieszka. Praktyczny, bardzo dokładnie przemyślany, dopracowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i co najważniejsze kompletny- od teraz wszystko, co niezbędne posiadam w jednym miejscu. A na dodatek jest absolutnie przepiękny! Jestem przekonana, że każda kobieta pokocha go od pierwszego wejrzenia i z ogromną przyjemnością będzie planować kolejne dni, tygodnie i miesiące. Ja już teraz wiem, że nie będę się bez niego nigdzie ruszać… Gorąco polecam każdemu! A Tobie Agnieszko dziękuję z całego serca za to co stworzyłaś <3  I trzymam mocno kciuki za kolejne projekty, bo wiem, że jeszcze nie raz nas zaskoczysz! 😊
– Czytelniczka

Planery są eleganckie i dopracowane pod każdym względem. 💞 Gratulacje!
– Elwira

Masz wybór

Na 2021 daję Ci wybór spośród nie jednego, dwóch czy trzech, ale nawet…
siedmiu wersji Plannera Na Dobry Dzień 2021!

 

Po pierwsze, masz do wyboru trzy różne kolory okładki Plannera – każda w oprawie z wegańskiej skóry.

 

– jasny róż

 

– beż

 

– błękit

 

A każdy z tych kolorów możesz zakupić w wersji z wpisanymi datami i bez dat!

 

Kliknij tutaj, by wybrać kolor dla siebie.

 

Każdy z tych Plannerów zawiera 3 praktyczne wstążki, byś łatwo mogła odnaleźć obecny tydzień czy ważną notatkę, a także gumkę zabezpieczającą Planner, by nic z niego nie wypadło lub by nie otworzył się i pogiął w torbie.

Planner z tyłu posiada kieszonkę, do której możesz włożyć drobne kartki, paragony, czy naklejki.

Masz już segregator z zeszłego roku i chcesz tylko dokupić wkład?

 

Żaden problem! Przygotowałam dla Ciebie wkład z częścią kalendarzową do osobnego zakupu – dzięki temu będziesz mogła prowadzić kalendarz na 2021, a kontynuować zapiski w części organizera z Plannera 2020!

Co zmieniłam w stosunku do Plannera z roku 2020?

 

  • Zamiast segregatora postawiłam na bardziej poręczną formę klejony zeszyt, który jest lżejszy, wygodniejszy do pisania i łatwiej w nim przekręcać strony!
    Jeśli jednak wolisz pozostać w formie segregatora – możesz łatwo dokupić sam wkład.
  • Dołożyłam trzy kolorowe wstążki, byś łatwo mogła odnaleźć dzisiejszą datę lub ważną notatkę
  • Zmieniłam nieco wygląd wnętrza, dodając więcej intensywności w kolorach i poszerzając linie do notatek
  • Dodałam na końcu Plannera kieszonkę, do której będziesz mogła włożyć drobne kartki, liściki, paragony…
AKC-2021 (12)

A może komplet?

 

Do każdego z plannerów możesz kupić teczkę w takiej samej okleinie!

 

Teczka posiada praktyczny klips, do którego przypięty jest notes w szerokie linie – sprawdzi się idealnie do notatek podczas spotkań, konferencji czy wykładów!

Zorganizuj swoje życie
z Plannerem Na Dobry Dzień
i zaskocz się jego wnętrzem!