Czego sobie i Wam w Nowym Roku życzę?

życzenia noworoczne blog

Po burzy zawsze wychodzi słońce i ja na swoje słońce właśnie czekam. Pierwszy raz tak wyczekuję Nowego Roku, traktuję go jako metaforę pożegnania i rozpoczęcia czegoś nowego. Nie zmienię pracy, nie wyprowadzę się z domu, nie zetnę głowy na łyso. Ale chcę zmian.

Przede wszystkim stawiam na uporządkowanie i stworzenie harmonogramów dni pracy i dni wolnych od pracy. Nie znaczy to, że lubię wpisywać się w ramy, ale wierzę, że lepsza organizację czasu, lepsze oddzielenie życia prywatnego od zawodowego, pozwoli mi na złapanie dystansu do całego świata, a przede wszystkim do siebie.

Marzę o tym, aby ze wszystkim zdążać na czas, aby nie brać na siebie więcej, niż mogę udźwignąć, aby mieć więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, aby rozwijać swoje pasje, którymi niewątpliwie staje się pisanie bloga czy robienie zdjęć bliskim.

A wiecie o czym marzę najbardziej? Żeby nie przejmować się pierdołami, nie zadręczać negatywnymi myślami i nie otaczać ludźmi, którzy nie są tego warci. Aby nauczyć się oddzielać rzeczy na prawdę ważne od tych, co tylko za takie chcą uchodzić. I tego wszystkiego sobie w Nowym Roku życzę. I wszystkim Wam, jeśli tylko tego potrzebujecie. Częstujcie się. Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę!

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments