Konsola do sypialni

konsola do sypialni

Konsola do sypialni w końcu zawitała w naszym domu! Urządzanie domu to dla nas proces, który dojrzewa razem z nami. Uwielbiam te drobne zmiany, a każda z nich sprawia, że nasz domem staje się nim coraz bardziej. Dziś chciałam zaprosić Cię na kolejną odsłonę naszej sypialni, którą uzupełniłam o piękną białą konsolę do sypialni.

 

Jeszcze 3 lata temu w naszym domu nigdzie w naszym domu nie zobaczyłabyś ani jednej ramki ze zdjęciem, a dziś to mój ulubiony sposób na dekorację wnętrz. W naszej sypialni została już tylko jedna wolna ściana, a ja wiedziałam, że nasza rodzinna historia będzie jej najpiękniejszą dekoracją. Brakowało mi jeszcze jakiegoś stolika, na którym mogłabym trzymać zapachowe świeczki i drobne dekoracje, ułożyć koc po złożeniu i odłożyć właśnie czytane książki – i tutaj pojawiła się ona – konsola do sypialni.

 

zdjęcia w sypialni

 

Konsola w sypialni

 

Konsola do sypialni okazała się idealną realizacją pomysłu na stolik, który mógłby uzupełniać i ocieplić naszą sypialnię. Szukając konsoli do sypialni wiedziałam, że marzy mi się biała, taka z bokami ze skrzyżowanymi deseczkami, aby poustawiane książki czy bibeloty z niej nie spadły, taka z półeczkami, na których będę mogła ułożyć koce i moją ukochaną białą porcelanę w niebieskie wzory. Dodatkowo te małe skrzyżowane deseczki przywodzą mi na myśl nadmorskie wnętrza nowojorskiej okolicy – Hamptons, więc aby podbić ten nadmorski, jedyny w swoim rodzaju klimat, uzupełniłam go charakterystyczną porcelaną w niebieskie wzory.

 

konsola w sypialni

 

Naokoło konsoli do sypialni zostawiłam trochę miejsca na latarenki, które w letnie i zimowe wieczory będą rozświetlać i ocieplać naszą przestrzeń ciepłem płomieni. Wybrałam takie z naturalnych materiałów, wśród których ostatnio najlepiej wypoczywam.

 

konsola do sypialni

 

Uwielbiam to, w jaki sposób zdjęcia w białych ramkach i konsola uzupełniły naszą sypialnię.

 

konsole do sypialni

 

Uwielbiam budzić się i pierwsze co zerkać na naszą galerię zdjęć z najpiękniejszymi momentami naszego życia.

 

konsola do sypialni biała

 

Z szufladce konsoli w sypialni przechowuję nasze albumy ze zdjęciami. A na blacie trzymam ogród w słoiku – podziękowanie od Absolwentów mojego Kursu na Wedding Plannera.

 

konsola do sypialni hamptons

 

A wieczorem rozstawiam na blacie konsoli świeczki zapachowe.

 

konsole do sypialni

 

Uwielbiam takie małe, a wielkie zmiany. A jak Tobie się podoba nasz nowy kącik z konsolą w sypialni?

 

W poście wystąpili:

Konsola biała Montgomery

Ramki do zdjęć

Kosz z trawy morskiej na zabawki

Donica w koszu Serax

 

Polecam Ci także post, w którym jest nasza Biblioteczka Ikea w sypialni

 

 

biblioteczka ikea

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments