Kalendarz 2019 do druku – roczny

Kalendarz 2019 do druku

Planowanie na kalendarzu rocznym było moim najlepszym krokiem w kierunku work-life balance. Dziś, zupełnie za darmo, dzielę się z Tobą moim rocznym kalendarzem w wersji do druku samodzielnego, w wersji A4, w domowym zaciszu.

 

Zanim pobierzesz kalendarz, chciałabym zaprosić Cię do mojej świeżutkiej, dosłownie przed momentem utworzonej grupy na Facebooku, gdzie na temat planowania, ale przede wszystkim pozytywnego myślenia będziemy mogły porozmawiać sobie w wąskim gronie, a także pozytywnie nastawić się każdego dnia – nie bez powodu swój kalendarz nazwałam:

 

Dzień dobry!

Kalendarz na dobry dzień

 

A tutaj obiecany kalendarz:

Kalendarz Roczny A4

Pobierz Kalendarz Roczny A4 – PDF

Pobierz Kalendarz Roczny A4 – JPG

 

A w kolejnych materiałach opowiem Ci jak z niego korzystam i jak pozwala mi on realizować małe i duże, rodzinne i zawodowe plany. Z przyjemnością spotkam się też z Tobą na live na grupie na Facebooku, więc bardzo się ucieszę, jeśli Cię tam zobaczę.

 

W kolejnych materiałach udostępnię Ci roczny kalendarz – planner – również do samodzielnego wydruku, ale już w formacie A5, czyli zeszytowym, który będziesz mogła wpiąć do dowolnego segregatora.

 

Stworzyłam go na bazie mojego 12 letniego doświadczenia jako przedsiębiorcy, a także praktykowania zawodu Wedding Plannera i Szkoleniowca, mam nadzieję, że przyda się i Tobie.

 

Dziś piszę bardzo króciutko, gdyż mój Synek znów gorączkuje i wiem, że jestem mu dziś bardziej potrzebna niż Tobie.

 

Nie mogę się doczekać informacji zwrotnej od Ciebie! #kalendarznadobrydzien

 

Ten kalendarz to dopiero początek – tworzenie narzędzi do planowania pokochałam, a fantastyczny feedback od Was dodał mi skrzydeł tak, że to dopiero początek!  Tu możesz pobrać planner – kalendarz tygodniowy na 2019 rok – idealny do wpięcia w segregator czy zbindowania i zorganizowaniu Twojego zbalansowanego życia, oraz moje ukochane kalendarze miesięczne na 2019 – idealne do powieszenia w kuchni i organizacji życia całej rodziny.

 

A jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych narzędziach do planowania i organizacji zbalansowanego życia, które możesz pobrać za darmo, zapisz się na tę listę:

 

[mailerlite_form form_id=3]

 

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: