Kalendarz 2019 do druku – miesięczny

Kalendarz 2019 do druku miesięczny

Kalendarz z widokiem na poszczególne miesiące wisi u nas w kuchni i pomaga zorientować się w życiu rodzinnym każdemu domownikowi. Drukuję go corocznie zawieszam na podkładce z klipsem – dzięki temu kalendarz kosztuje mnie kilka groszy, a na wypadek pomyłek czy dużej zmiany planów, zawsze mogę dodrukować kolejną stronę.

 

Wersja, którą przygotowałam dla siebie i udostępniam dziś Tobie zupełnie za darmo na już wpisane wszystkie święta i dni wolne od pracy, które dla wyróżnienia podkreśliłam podwójną linią. Wystarczy, że uzupełnisz go o Wasze rodzinne wydarzenia i rozpoczniesz planowanie 2019 roku, zgodnie ze swoimi priorytetami.

 

No właśnie, czy w ogóle wiesz jakie są Twoje? W kolejnym poście opowiem Ci czym kierowałam się przy wyborze moich, a są to RODZINA, ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO. To moje nadrzędne drogowskazy i podejmując każdą ważną życiową decyzję odnoszę się do nich. Natomiast ich wybór wcale nie był taki prosty ani oczywisty! Niby zawsze miałam je w głowie, ale dopóki ich nie zwerbalizowałam, w praktyce wcale nie wyznaczały mojego kierunku w codzienny życiu.

 

Zanim pobierzesz kalendarz, chciałabym zaprosić Cię do mojej świeżutkiej, dosłownie przed momentem utworzonej grupy na Facebooku, gdzie na temat planowania, ale przede wszystkim pozytywnego myślenia będziemy mogły porozmawiać sobie w wąskim gronie, a także pozytywnie nastawić się każdego dnia – nie bez powodu swój kalendarz nazwałam:

 

Dzień dobry!

Kalendarz na dobry dzień

 

Chcesz zobaczyć jak wygląda kalendarz przed pobraniem? Oto dwa przykładowe miesiące:

kalendarz 2019 do druku styczeńkalendarz 2019 do druku kwiecień

Tu znajdziesz kalendarz:

Kalendarz Miesięczny 2019 do druku A4 – PDF

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Styczeń-Grudzień – PDF

 

Kalendarz Miesięczny 2019 do druku A4 – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Styczeń – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Luty – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Marzec- JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Kwiecień – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Maj – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Czerwiec – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Lipiec – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Sierpień – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Wrzesień – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Październik – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Listopad – JPG

Pobierz Kalendarz 2019 do druku Grudzień – JPG

 

Jak korzystam z tego kalendarza?

 

Drukuję go na domowej drukarce na kartkach A4. Jest czarno-biały, więc nie potrzebuję kolorowego tuszu, aby ładnie wyglądał. kalendarz wieszam w kuchni – ja wykorzystuję do tego podkładkę ze sklejki z klipsem.

 

W kalendarzu tym zapisuję na początku wszystkie urodziny, imieniny i rocznice oraz inne ważne daty dla naszej rodziny. Planujemy tu wyjazdy i wakacje. Widok na cały miesiąc pozwala mi zachować work-life balance nie tylko w roku, ale i w poszczególnych miesiącach.

 

Znajdą się tu wię wszystkie wydarzenia, które maja miejsce konkretnego dnia o konkretnej godzinie, na przykład:

21 stycznia 2019 – 16:00 Dentysta Aga

28 grudnia 2019 – 13:15 Bilans Czterolatka Miki

1 lutego 2019 – 20:00 Aga wyjście z koleżankami

 

Dzięki temu każdy z nas wie, co poza standardowym harmonogramem dzieje się w życiu naszej rodziny.

 

Mam nadzieję, że spodoba Ci się nasz pomysł na rodzinny kalendarz. My już nie wyobrażamy sobie bez niego życia. A jeśli będziesz z niego korzystać, będzie mi miło, jeśli oznaczysz mnie #kalendarznadobrydzien – dzięki temu będziemy mogły się odnaleźć w social mediach.

 

Ten kalendarz to dopiero początek – tworzenie narzędzi do planowania pokochałam, a fantastyczny feedback od Was dodał mi skrzydeł tak, że to dopiero początek!  Tu możesz pobrać planner – kalendarz tygodniowy na 2019 rok – idealny do wpięcia w segregator czy zbindowania i zorganizowaniu Twojego zbalansowanego życia, a tutaj roczny kalendarz na 2019 – do zaplanowania strategicznych celów i zadań.

 

A jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych narzędziach do planowania i organizacji zbalansowanego życia, które możesz pobrać za darmo, zapisz się na tę listę:

 

[mailerlite_form form_id=3]

12 komentarzy
Zostaw komentarz:

 • 18.10.2019

  Super artykuł, tylko że od razu mam chęć iść na zakupy 🙂 Akurat dzisiaj piąteczek 🙂

 • 27.02.2019

  Ja się wspomagam bloczkiem z karteczkami samoprzylepnymi, jednak taki kalendarz to jednak większy porządek w planowaniu. Przekonałaś mnie, drukuję, pozdrawiam.

 • lena
  Odpowiedz
  05.02.2019

  z przyjemnością czytam Twoje wpisy. już dawno nie spotkałam tak spokojnej, wyważonej i kulturalnej osoby jak Ty <3

 • Fakirka
  Odpowiedz
  25.01.2019

  Pobieram, bo nie mogę ogarnąć siebie w tym roku. Zapisuję się na kurs językowy, chcę wreszcie zrobić prawo jazdy, magisterka czeka na pisanie, bez dobrego zaplanowania to się pogubię. Podziwiam Cię, że tyle robisz i do tego świetnie wyglądasz. A powiedz mi, masz może jakieś patenty na naukę angielskiego? Ale taką by się nauczyć raz a dobrze? Myślę o tym kursie: https://eskk.pl/kursy-angielskiego bo niby nauka małymi porcjami, a regularnie, a czytałam, że to dobry pomysł. Może napisz o nauce języków?

 • Gosia
  Odpowiedz
  08.01.2019

  dziekuje bardzo

 • 08.01.2019

  Porządny kalendarz w nowym roku to podstawa 🙂

 • 08.01.2019

  Nie pozostało nic innego, jak drukować kalendarz. Podoba mi się to, że nie potrzebuję drukarki z kolorowymi tuszami – idealnie! Zabieram się za planowanie!

 • 06.01.2019

  przeglądam zaglądam i widzę dużo się tu dzieje. apetyczne zdjęcia. kalendarz zapewne się przyda dobra robota 😉 już pisałam ale choinka urocza! idę przeglądać dalej. miłego dnia asia