Lipcowe INSTAmomenty

instagram lipiec

Może nie wszyscy jeszcze wiecie, że moim ulubionym kanałem natychmiastowej komunikacji z Wami jest INSTAGRAM. W myśl zasady, że jedno zdjęcie znaczy więcej niż 1000 słów, zapisujemy tam nasze cudowne chwile, które chcemy zapamiętać czy dzielimy się z Wami tym, co akurat widzimy, czujemy, robimy czy myślimy.

W związku z tym, że nie każdy z Wam śledzi nas na Instagramie, postanowiłam przygotowywać dla Was takie comiesięczne instagramowe podsumowania tego, co się u nas w każdym miesiącu działo.

Pierwszy na warsztat bierzemy oczywiście lipiec.

instagram złamana noga

Lipiec zaczął się nie do końca szczęśliwie i powitałam Was na Instagramie z nogą w gipsie. Ta sytuacja pokazała mi, jak bardzo się zmieniłam przez ostatnie 2 lata. Więcej możecie przeczytać o tym tutaj.

 

kasetka inglot

Na szczęście Wojtek mnie troszkę porozpieszczał…

 

basen dla dziecka

Pogoda na początku lipca była dla nas bardzo łaskawa i mogliśmy spędzić kilka pierwszych dni na zabawie w naszym ogródku. Miki dostał basenik i zaliczył pierwszą kąpiel na świeżym powietrzu! To wspaniała alternatywa dla wszelkich aquaparków, które absolutnie nie nadają się dla alergików czy dzieci z AZS, które i nas kiedyś dotyczyło.

 

snapchat spodkocyka

Utworzyliśmy także konto na snapchacie.

 

blogerzy nad morzemUdało nam się także spędzić chwile tylko we dwoje…

 

mei-tai pathiPrzygotowaliśmy dla Was recenzje i porównanie kilku sposobów na noszenie dzieci: chusta elastyczna, chusta tkana, mei-tai i nosidełko ergonomiczne Tula, które możecie przeczytać tutaj. W odpowiedzi na Wasze pytania przygotowaliśmy także zestawienie tych dwóch nosideł.

 

koordynacja wesela konsultant ślubnyW lipcu odbył się także piękny plenerowy ślub, który mieliśmy przyjemność koordynować. Wciąż z gipsem, ale dla Konsultanta Ślubnego nie ma przecież rzeczy niemożliwych!

 

wykończenie białej kuchniWojtek zaliczył w lipcu tydzień przymusowego urlopu, aby zająć się Mikołajem i mną, gdy złamanie jeszcze mocno mi dokuczało. Nie wiem dlaczego zdecydowaliśmy, że to idealna okazja  na dokończenie naszej kuchni. Nic bardziej mylnego, mijają trzy tygodnie, a remont trwa w najlepsze!

 

białe płytki heksagonalne kuchniaŚcianę w kuchni nad blatami zdecydowaliśmy się wykończyć płytkami heksagonalnymi, a pomysł ten podsunęła nam na Instagramie Agnieszka Fleischer z Bloga Pretty Pleasure. Niech żyje Instagram! I Agnieszka oczywiście 🙂

 

bohater w swoim domuWojtek dzielnie zamontował mi w aneksie kuchennym pochłaniacz i aż 10 punktów świetlnych.

 

homestaging turkusPodzieliliśmy się z Wami także naszą zabawą w homestaging i metamorfozą mieszkania.

 

wytwórnia ślubów instagramOraz naszym zawodowym profilem Konsultanta Ślubnego na Instagramie.

 

noga w gipsieDużo czasu spędzaliśmy na dworze (lub na polu jak kto woli)…

 

mama i synI na kanapie w końcu noga do góry to podstawa!

 

rower elektrycznyAby ułatwić mi spacerowanie Wojtek wynajął mi elektryczny rower haha granica obciachu nam się lekko przesunęła!

 

pielęgnacja włosów cienkich delikatnych elektryzujących sięPodzieliłam się z Wami moim programem do pielęgnacji włosów cienkich, delikatnych i elektryzujących się.

 

ciążowa sesja zdjęciowaWspominaliśmy naszą ciążową sesję zdjęciową… właśnie minął rok!

 

seebloggersByliśmy na See Bloggers! Oczywiście „Pod Kocykiem”.

 

See Bloggers PartyI na imprezie See Bloggers! Aniu, Kubo! Gratulujemy Wam raz jeszcze wspaniałej organizacji i perfekcji we wszystkim co robicie!

 

dywan w gwiazdkiMiki strasznie się cieszył ze swojego gwiezdnego dywanu!

 

fotografia dziecięcaA ja zrobiłam chłopakom domową sesję zdjęciową z okazji ukończenia przez Mikiego 10 miesięcy! Wszystkiego najlepszego Synku!

 

pisanie bloga z dzieckiem na kolaniePosty pisaliśmy dla Was z dzieckiem na… kolanie? Nie, na podłodze!

 

miedziana doniczka heksagonalna sześciokątnaWciąż nie dokończyliśmy naszego salonu z aneksem kuchennym, więc z remontem wejdziemy w sierpień.

 

wystrój wnętrzMiki w lipcu zdobywał kolejne podłogowe rekordy. Wciąż nie raczkuje, ale w ogóle mu to nie przeszkadza w przemieszczaniu się sprawnie po całym mieszkaniu! Najlepiej turlając się. Chyba trzeba będzie zamontować bramki na schody, bo coś czuję, że kolejną umiejętnością jaką Miki opanuje będzie wspinanie!

 

tarta z borówkami przepisLipiec zakończyliśmy wspólnym pieczeniem pysznej tarty z borówkami. Omnomnomnom!

 

W sierpień weszliśmy więc z rozbabraną kuchnią, wyczekiwaniem zdjęcia gipsu i pełni energii do blogowania! A jak minął Wasz lipiec? W jakim nastroju przywitaliście sierpień?

1 Komentarz
Zostaw komentarz:

  • Justyna
    Odpowiedz
    04.08.2015

    Super Agus! Fajny pomysl. Takich Insta wspomnien jeszcze nigdzie na zadnym blogu nie widzialam 🙂 Duzo sie u Was dzieje i super, ze sie tym z nami dzielicie. Buziaczki Texanskie dla calej Waszej slodkiej trojeczki od naszej trojeczki :* Tesknimy za Wami!!!!!