Szczęśliwa 7 po raz pierwszy

szczęśliwa siódemka 7 motywacja blog

W obliczu stresujących wydarzeń często zapominamy, jak ważne jest na przykład cieszenie się drobnymi rzeczami, stąd postanowiłam rozpocząć cykl postów: Szczęśliwa 7, a za jego pomocą dzielić się z innymi drobnymi sprawami, które dały mi szczęście.

Oto premierowe zestawienie:

1. Niezobowiązujące trampki i pozytywne sowy

Ze względu na swoją pracę, na co dzień nie pozwalam sobie na zbyt wygodny, sportowy „look”.
Gdy czekałam ostatnio na męża w centrum handlowym, zaszłam do pierwszego do wejścia sklepu Pull&Bear, zakochałam się w beztroskich, białych trampkach i shoperce w radosne sowy – they made my day! Po chwili zrzucone eleganckie czółenka i torebka wylądowały w nowej, pozytywnej torbie na ramieniu, a ja w białych trampkach na nogach ruszyłam na wycieczkę po sklepach – wygoda, dużo kolorów – tego mi było potrzeba!

2. Nietykalni

Nie będę zdradzać zbyt wiele, ale jeśli macie ochotę na dobry, nieco ckliwy film z szybkim samochodem w tle, polecam nietykalnych. PS Mężowi też się podobał 😉

3. Lava Cake

Niewątpliwie grzeszne, ale jakie smaczne! Dostępne w Pizza Hut.

4. Próbnik kolorów

Różowy, amarantowy, Tiffany Blue czy lazurowy?
Opisywanie kolorów przy okazji wymyślania ślubnych stylizacji przyprawia wszystkich o zawrót głowy, a do tego kolory na ekranie potrafią mocno różnić się od tych w wydruku. Tutaj z pomocą przyszedł mi próbnik kolorów PANTONE, dzięki któremu kolory z monitora idealnie korespondują z tymi w druku, a nawet najtrudniejszy do opisania kolor możemy zawrzeć w kombinacji kilku znaków. I’m loving it!

5. Design Your Life

Alina sprawiła mi ogromną przyjemność, wspominając u siebie o moim kobiecym biurze, a liczba osób, które odwiedziły moje skromne progi tego dnia, zostawiły kilka słów czy wysłały wiadomość była ogromną motywacją.

6. Salon urody

Uwielbiam te chwile luksusu, gdy na kilka godzin mogę oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o zmęczoną cerę czy stopy. Chwile spędzone w moim ulubionym Instytucie Piękna są bezcenne.

7. SpodKocyka.pl

Nowy adres mojego Bloga czyli wczorajszy prezent od mojego męża.

A co Wam ostatnio sprawiło ogromną frajdę?

Subscribe
Powiadom o
guest
25 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments