Gdzie jestem, jak mnie nie ma?

organizacja ślubów i wesel

Sobota, godzina 01:10. Wyjazd do taty na wieś. Ładuję baterie – i nie mam na myśli tych w laptopie na moich kolanach.

W moim zawodzie najwyższy sezon trwa od połowy maja do połowy września i podobnie będzie u mnie w tym roku. Jest to czas, w którym pomimo najlepszych zabiegów z dzieciny planowania, lista dodatkowych spraw do załatwienia na ostatnią chwilę wydaje się nie mieć końca.

Oczywiście wszystko się zawsze dobrze kończy, jednak przez ten czas wytężonej pracy, moje kontakty towarzyskie, rodzinne, a także – co ma kluczowe znaczenie dla tego posta – moje zainteresowania – potrafią nieźle ucierpieć.

Ale to nie jest tak, że blog odstawiłam na zupełnie boczny tor – w jakże krótkich chwilach, których nie poświęcam na pracę, dom i rodzinę, robię notatki, zbieram zdjęcia, planuję o czym napiszę, gdy tylko skończy się sezon – a może i nieco wcześniej?

Tak czy siak muszę przyznać, że bardzo mi bloga brakuje – pisania, czytania Waszych komentarzy, otrzymywania maili. Zaniedbałam Was w bardzo ważnym dla mnie momencie – gdy tak wielu z Was polubiło to moje małe miejsce w sieci, ale mam nadzieję, że jak tu wrócę już na dobre, jeszcze Was spotkam.

Oto mały kolaż szybkich zdjęć z telefonu, ilustrujących moją pracę w ciągu ostatnich kilku tygodni:

W międzyczasie udało mi się też zrobić kilka fajnych rzeczy, poznać wielu interesujących ludzi, trafić na interesujące blogi, a także przygotować małego off-top’a. A o tym wszystkim już niebawem.

7 komentarzy
Zostaw komentarz:

 • 11.12.2013

  haha a na dodatek tez zaczelam prowadzic bloga po sezonie tez nie mam na nic czasu gdy sezon slubny w pelni:)

 • 11.12.2013

  yhm tak czytam i czytam i zastanawiam sie czy kolezanka przypadkiem nie pracuje w branzy weselnej jak ja:)hehe:)

 • 29.07.2013

  oj dobrze wiem, że lato to sezon ślubny, więc przeczekam ten czas Twojej nieobecności ciesząc się pierwszą rocznicą ślubu, która stuknie 4. sierpnia 🙂

 • 28.07.2013

  ja też czekam z niecierpliwością choć od niedawna tu zaglądam 😉

 • 28.07.2013

  Mnie spotkasz na pewno 😉 Choć dołączyłam niedawno!

 • 28.07.2013

  czekamy na Twój powrót 🙂

 • 28.07.2013

  Hej Kochana, ja tez ostatnio mialam ponad dwutygodniowa przerwe, z powodow urlopowo-zdrowonych. Ale juz jestem, dzialam (bo sezon trwa i kazde wylaczenie skutkuje tysiacem nieodebranych i niepoodpisywanych maili)
  Powoli wracam i nadrabiam:)) Kochana laduj baterie i nabieraj nowej energii:))