Daj mi o sobie znać!

ankieta spod kocyka

Z ankietą na blogu jest jak z Dzieckiem – zawsze Ci się wydaje, że to nie jest odpowiedni moment, a tak na prawdę każdy jest dobry!

Jak wiecie u nas w domu na całego trwa akcja #mamawracadopracy, a moim celem poza osiągnięciem harmonii w życiu zawodowym jest także wpisanie bloga na stałą listę moich codziennych spraw. I tutaj zaczyna się Wasza rola – jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla Was, bo to Wy dajecie mi tę całą energię, to dzięki Wam zamiast o godzinie 23 iść spać siadam do komputera. Każdy Wasz komentarz (każdy!), każdy mail (każdy jeden!) jest moją ogromną siłą napędową! Dla Was chcę się zmieniać, dla Was chcę pisać. Ale muszę wiedzieć co robię dobrze, a co powinnam poprawić. Dlatego dziś proszę Was o pomoc, o poradę, o wskazówkę. Widzę, że statystyki na blogu rosną, ale niestety wciąż mi mało. Czego? Kogo? Was! Waszych komentarzy, lajków, znaku, że jesteście i co sądzicie. Bo to, że jesteście przecież widzę!

Więc dziś mam do Was prośbę, zamiast czytać mój kolejny post, którego dzisiaj nie będzie, poświęćcie te kilka minut i uzupełnijcie ankietę. O tę, jest na prawdę krótka:

Każda uzupełniona przez Was ankieta jest dla mnie na wagę złota! Dajcie się poznać!

2 komentarze
Zostaw komentarz:

 • Natalia
  Odpowiedz
  01.09.2015

  Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania 🙂

  • 01.09.2015

   Cudownie! Odmaszerować 😉