Przeklejki czyli dekoracyjne naklejki na ścianę – jak równo nakleić?

jak równo nakleić przeklejki naklejki na ścianie

Co to są przeklejki i dlaczego warto wykorzystać je do dekoracji urządzając pokój dziecięcy, sypialnię czy salon?

Co to są przeklejki?

To wysokiej jakości naklejki na ściany, które można wielokrotnie naklejać i odklejać czyli przeklejać bez uszczerbku dla ściany.

Skąd pomysł na przeklejki?

Zbyt często wprowadzam do naszych wnętrz zmiany, aby zdecydować się na spędzenie wielu wieczorów malując całą ścianę w szachownicę identycznych chmurek w pięciu kolorach, nawet przy użyciu szablonu. Zbyt często, aby po pół roku stwierdzić, że najwyższy czas je zamalować i namalować… choćby góry. Dlatego kolorowe naklejki wydały mi się idealnym pomysłem na udekorowanie pokoju dziecka zgodnie z jego motywem przewodnim.

Gdzie kupić przeklejki?

Przy projekcie pokoiku sama stworzyłam kolaż barw przewodnich, który możecie zobaczyć tutaj. Dlatego w standardowej ofercie sklepów z przeklejkami nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego. Postanowiłam więc zamówić przeklejki wg indywidualnego projektu i na podstawie dokładnie wybranych przeze mnie kolorów, do czego użyłam palety kolorów Pantone. Przeklejki wykonała dla nas firma Redro.

SpodKocyka-Konsultant-Slubny-FS-0287

 

Kolory i wzory

Jak nakleić przeklejki?

Aby przystąpić do naklejania, trzeba najpierw mieć plan. Totalny chaos to też plan, ja jednak postawiłam na chmurki ułożone w szachownicę. Na kartce wyliczyłam odstępy między chmurkami, co pozwoliło mi zamówić ich odpowiednią ilość.

Jak równo nakleić przeklejki?

Gdy otrzymałam brystol pełen naklejek usiadłam i nie wiedziałam zupełnie od czego zacząć. I tutaj z pomocą przyszła mi fiollkaa, która odpowiadając na mój komentarz opowiedziała mi historię, jak sama w 9 miesiącu ciąży nakleiła w pokoju Maluszka 150 grochów!

„zrobiłam sobie taką siatkę z nitek, w miejscu ich przecięcia naklejalam naprzemiennie grochy

Subscribe
Powiadom o
guest
25 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments