Planner Na Dobry Dzień 2020 – do druku za darmo

planner-na-dobry-dzien

Tak jak w ubiegłym roku zostawiam tu dla Was kalendarz / planner na 2020 do samodzielnego wydruku. Ten kalendarz DIY możesz pobrać całkowicie za darmo!

 

Mój Planner na Dobry Dzień 2020 okazał się moim małym sukcesem i spotkał się z bardzo miłym odbiorem! Pamiętam jednak, że w 2019 roku wiele z Was skorzystało także z wersji kalendarza do druku, dlatego i tym razem chcę dać Wam tę możliwość.

 

Potrzebne materiały i narzędzia:

  • kartki papieru A4 – najlepiej dobrej jakości, od gramatury 80 g/m2 wzwyż.
  • drukarka
  • gilotyna lub ostre nożyczki – pamiętaj, aby pliki wydrukować dwustronnie w formacie A4, a następnie przeciąć na pół do formatu A5.
  • segregator lub inna okładka
  • dziurkacz – z ustawieniem dziurek odpowiednim do Twojego segregatora.

 

Wydrukuj samodzielnie lub w centrum wydruku planner, wepnij do wybranego segregatora i dołącz do szczęśliwych posiadaczek Plannera na Dobry Dzień!

 

Podaję Ci dwa linki do pobrania. W pierwszym znajduje się cały planner, łącznie z okładką, zaś w drugim – dodatki do wpięcia za częścią kalendarzową, czyli pomysły na prezenty, ważne daty, książki do przeczytania i filmy do obejrzenia, karta motywacji i śledzenia nawyków, którą doskonale znasz już z wyzwania #NieCzekamDzialam, książka teleadresowa, lista zakupów wraz z planowaniem posiłków, tabele wydatków, planowanie finansów, kalendarzyk miesiączkowy i karty pacjenta, wizyty lekarskie i miejsca na notatki.

 

Planner Na Dobry Dzień 2020 do pobrania – PDF

 

Dodatki

 

Korzystaj, niech dobrze Ci służy!  Jeśli chcesz, zostawiam Ci też link do sklepu – tu kupisz Planner w  segregatorze lub okładce z wegańskiej skóry 😉

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: