Koszulka z moim bazgrołem wspiera akcję WSPÓLNY MIANOWNIK

notjustshop wspólny mianownik kieszonka spod kocyka Agnieszka

Z ogromną przyjemnością przyjęłam zaproszenie na Akcję Wspólny Mianownik, która w ostatnią sobotę przyjechała do Gdyni. Od razu zapowiedziałam, że wpadniemy całą rodziną po to, aby narysować kieszonkę, która znajdzie się na koszulce i którą będą mogły kupić… miliony! A to wszystko po to, aby wesprzeć dzieci z małopolskiego hospicjum.

W sobotę koło 15 zjawiliśmy się więc w Gdyńskim InfoBox’ie w pełnym składzie czyli Mikołaj, Wojtek i ja. Od razu wyparzył nas przesympatyczny Łukasz ze Wspólnego Mianownika, pokazał inne projekty i piękne wydruki na tkaninach.


notjust shop kieszonka wspólny mianownik gdynia Łukasz Agnieszka
notjust shop kieszonka wspólny mianownik gdynia

akcja wspólny mianownik wydruk na tkaninie

Nie zniechęciło nas nawet to, że absolutnie nie potrafimy rysować. Trudno, trzeba coś z siebie dać, pokonać wstyd i rysować! Z naszej Trójki to ja zostałam wytypowana do wykrzesania z siebie, kartki papieru i kredek tego… co możliwe.

wspólny mianownik NOTJUSTSHOP spodkocyka kieszonka
notjust shop kieszonka wspólny mianownik gdynia
notjustshop wspólny mianownik kieszonka spod kocyka Agnieszka

Co to dużo mówić – innym szło dużo lepiej niż mi, zobaczcie jakie cudo wyczarował Łukasz!

notjust shop kieszonka wspólny mianownik gdynia

Pozostali uczestnicy Akcji Wspólny Mianownik nie pozostawali za nim w tyle!

akcja wspólny mianownik rysowanie kieszonek

A oto moje osobiste dzieło sztuki, wyżyny moich rysunkowych umiejętności!

kieszonka notjustshop wspólny mianownik spodkocyka
notjustshop wspólny mianownik kieszonka spod kocyka Agnieszka

Tak… to właśnie z taką oryginalną kiszonką będziecie mogli zamówić sobie super koszulki w sklepie NOTJUSTSHOP – są na prawdę cudownej jakości, jest wiele modeli i rozmiarów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. A to wszystko po to by lansować się w tej koszulce na mieście, Facebooku i Instagramie, wspierając jednocześnie potrzebujące dzieciaki, między innymi te z małopolskiego hospicjum. Wiecie jak będzie im fajnie, że chodzicie po mieście z takim bazgrołem jak mój, a to wszystko dla nich?

Więcej o kulisach akcji możecie zobaczyć w krótkim filmowym zaproszeniu, które otrzymałam:

Wiolu, Łukaszu – robicie świetną robotę! Pękam z dumy, że mogliśmy przyjść i wziąć udział w Waszym projekcie! Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli zamówić nasze koszulki!

Jak tylko koszulki będą do kupienia od razu Was poinformuję! Bylibyście chętni?

4 komentarze
Zostaw komentarz:

 • 28.06.2015

  Skromna jesteś! Fajnie Ci wyszedł ten rysunek – pomysłowy! Szkoda, że Mikołaj jeszcze za mały bo ciekawa jestem co tez by zmalował 🙂
  kolodynska.pl

 • 26.06.2015

  Aga… bardzo , bardzo dziękujemy CI za ten wpis ale najbardziej za to, że wpadłaś do nas na warsztaty i mimo kiepskiej pogody zjawiłaś się z całą swoją rodzinką :). Było nam niesamowiciewypasiściosuperancko (chyba stworzyłem nowe słowo) cię poznać.

  Kieszonki dopiero teraz przyszły do mnie znad morza, więc teraz pora na ich skanowanie i zamawianie w nadruku.

  Przy okazji, oficjalne zapytanie – czy miałabyś coś przeciwko temu, abyśmy twój projekt umieścili w naszym sklepie tak, aby każdy mógł sobie zakupuć koszulkę z Twoim rysunkiem?

  Pozdrawiamy z Krakowa
  NotJustTeam