Jak urządziłam ślubne biuro? #5

ślubne biuro

Mój świat kręci się tak szybko, że zmiany wyprzedzają moje plany, na szczęście w pozytywnym kierunku. Wytwórnia Ślubów ma się w najlepsze, Kursy na Konsultanta Ślubnego również (najbliższy już za 3 tygodnie w Warszawie) a ostatnio poszerzyliśmy naszą działalność także o dekoracje ślubne. Nie da się ukryć – odrobinę większe biuro to to, czego nam trzeba.

Nie stoję w miejscu, nie boję się nowych wyzwań, nie oglądając się za siebie poddaję się także temu, co niesie ze sobą los. Z tej okazji chciałam Wam pokazać moje dzisiejsze biuro Konsultanta Ślubnego, bo już niedługo tu pozostanę…

Projektując swoje biuro postawiłam na:

  • neutralną bazę kolorystyczną – zdecydowałam się na biel i szarość na ścianach, suficie i na podłodze
  • odważny wzór w bazowych kolorach – tapetę z motywem marokańskiej koniczyny – więcej na jej temat przeczytasz w tym poście
  • białe meble ze srebrnymi dodatkami
  • całość uzupełniłam kolorowymi dodatkami.

A tak prezentuje się całość.

Jednym z głównych mebli jest poziomo ustawiony regał, który służy mi nie tylko do organizacji dokumentów i książek, ale także jako bufet.

Slubne-Biur-Spodkocyka-pl-2016-08 (11)

Slubne-Biur-Spodkocyka-pl-2016-08 (13)

Kurs-Konsultant-Slubny-2016-06-7833

Nad regałem zawiesiłam cztery półki, na których wystawiłam moje ulubione, branżowe książki, które same w sobie są piękną dekoracja i dopełniają ślubnego charakteru tego miejsca. Cudownym uzupełnieniem są złote plakaty w złotych ramkach – lubię łączenie różnego koloru metali we wnętrzach, które stają się dzięki temu mniej oczywiste. Plakaty takie, a także w srebrze i miedzi zamawiam tutaj i mam dla Was zniżkę na hasło INSTALOVE.

Kurs-Konsultant-Slubny-2016-06-7836
Kurs-Konsultant-Slubny-2016-06-7842
Kurs-Konsultant-Slubny-2016-06-7846

Zdecydowałam się na białe biurko na wysoki połysk z charakterystycznymi nogami w kształcie litery X, które będąc w srebrnym kolorze nadały pomieszczeniu elegancji.

biuro ślubne

Po lewej stronie biurka postawiłam komodę pełną szuflad, dzięki czemu dużo łatwiej jest mi zaprowadzić porządek w dokumentach, akcesoriach papierniczych czy materiałach reklamowych.

Fantastycznym uzupełnieniem całości jest barowy wózek na kółkach.

Kurs-Konsultant-Slubny-2016-06-7853
Kurs-Konsultant-Slubny-2016-06-7861

Tu spełniam marzenia moich Klientów, ale także swoje. Aż dziwnie mi się robi na samą myśl o tym, że w tym biurze zrobię zaraz miejsce dla naszego wciąż powiększającego się zespołu, a ja powędruję z tym wszystkim… na drugą stronę korytarza 😉

A jak Wam się podoba mój ślubny świat? Chciałybyście pracować w takim miejscu?

PS A jeśli podoba Wam się u mnie koniecznie bądźcie ze mną na bieżąco dzięki FB i Instagram’owi.

Loading comments...