Zaproszenia czyli jak zorganizować urodziny?

1 urodziny zaproszenie

Niewiele rzeczy sprawia mi taką przyjemność jak projekty DIY, a szczególnie, jeśli dotyczą one moich najbliższych. Dlatego zaproszenia na 1 urodziny Mikołajka zdecydowałam się zaprojektować samodzielnie.

Żaden ze mnie grafik, ale znam podstawową obsługę programów graficznych. Za to kompletnie nie potrafię rysować, dlatego przy tworzeniu projektów graficznych czasami korzystam z gotowych elementów.

Do zaprojektowania zaproszeń miałam już wszystkie potrzebne informacje: datę i godzinę przyjęcia, listę gości oraz temat przewodni przyjęcia czyli Safari, o którego wyborze możecie przeczytać tutaj.

Zanim przystąpiłam do projektu wiedziałam, że będę potrzebowała rysunków zwierzątek. Skoro sama nie potrafię ich narysować, postanowiłam je kupić. Z pomocą przyszły mi liczne strony sprzedające grafiki.

 

safari zaproszenie urodziny projekt DIY do druku

 

I oto gotowy projekt zaproszenia:

zaproszenie urodziny safari projekt DIY do druku

Jeśli podoba Wam się nasze zaproszenie na 1 urodziny Mikołaja, możecie je wykorzystać na swoim przyjęciu, wystarczy je pobrać, uzupełnić i wydrukować z domu.

Na koniec mam dla Was niespodziankę – w komentarzach zostawiajcie pomysły na motywy przewodnie dziecięcych przyjęć, z Waszych propozycji wybiorę co najmniej jeden i wykonam dla Was drugi wzór zaproszenia do pobrania i samodzielnego wydrukowania.

A ja tymczasem idę kończyć drukowanie naszych zaproszeń, adresowanie kopert, aby jeszcze dzisiaj trafiły na pocztę, mam bowiem nadzieję, że jeszcze w piątek dotrą do wszystkich naszych Gości. A później zabiorę się za kompletowanie urodzinowego menu. O tym co zaserwujemy naszym gościom przeczytacie w kolejnym poście z urodzinowej serii. Ale to już po urodzinach – nie mogę zdradzić wszystkiego przed Wielkim Dniem 😉

zaproszenie urodziny safari

Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments