5 najlepszych książeczek od 6 miesięcy – idealny pomysł na mikołajkowy prezent

najlepsze książeczki dla dziecka

Nie każdy super prezent musi być bardzo drogi. Idealnym prezentem dla każdego Dziecka będzie książeczka, aby nie szukać dalej przedstawiam Wam Mikusiowych faworytów w temacie, książeczki idealne dla Maluszka w wieku 6-12 miesięcy – gwarantuję, że po skończeniu roku dalej się nie nudzą!

pomysł na prezent Mikołajki książeczka

Kochane ZOO >> klik

To absolutnie pierwsza książeczka, którą Mikołaj zaakceptował w wersji czytanej. Choć książeczki uwielbiał od zawsze, to oglądać i to po swojemu, nie było mowy o czytaniu. Aż pewnego dnia Babcia przyniosła TO CUDO. I tak rozpoczęła się nasza przygoda z aktywnym czytanie – bo na każdej stronie czeka na Dziecko skryte w okienku zwierzątko, a okienka się otwierają i zabawa jest przednia!

Słonik  >> klik

Miłość od pierwszego wejrzenia, niekoniecznie do czytania, samo oglądanie potrafi pochłonąć Dziecko na kilkadziesiąt minut. Jest ogromna, lekka, inna niż wszystkie.

Plask! Mała krówka  >> klik

Kolejna interaktywna książeczka, tu pociągniesz, a tu Krówka uszkiem wachluje, tu przesuniesz a Krówka robi… kupkę! Serio! Bawi równie mocno Dzieci jak i Rodziców.

Muu! Naciśnij i posłuchaj mnie >> klik

Mamy książeczki z kilkoma guzikami, ale póki co widzę, że ta z jednym zostawia te multi w tyle. Cały rytuał czytania Miki wymyślił: jedna strona, jedno przyciśnięcie guzika, zawsze ten sam dźwięk, no zabawa idealna!

BEZPIECZNY DOM >> klik

Wsadziłam ją Mikiemu do wózka gdy marudził, a ja miałam do przejścia jeszcze całe piętro mojego ulubionego sklepu. Spośród wszystkich propozycji w tym sklepie wybrałam tę, gdyż miała okienka, które Miki tak pokochał w książeczce Kochane ZOO. I to był strzał w 10, bo tutaj tych okienek jest pełno i to na każdej stronie, raj dla odkrywczych Maluchów!

A teraz Wasza kolej, co jeszcze powinno się znaleźć w naszej kolekcji?

6 komentarzy
Zostaw komentarz: