Kurs konsultant ślubny online – w czym jest lepszy niż stacjonarny?

kurs konsultant ślubny online

Kurs konsultant ślubny online czy stacjonarny? Od 2016 roku prowadzę Kursy stacjonarne, w których udział wzięło prawie 500 osób nie tylko z całej Polski, ale także z Niemiec, Norwegii, Grecji, Włoch czy Hiszpanii – aby więc ułatwić Wam jeszcze bardziej naukę w Akademii Wytwórni Ślubów od 2020 roku możecie wziąć udział w Kursie „Konsultant Ślubny Ekspert” także w wersji online. Co dla Was przygotowałam?

 

Co najmniej raz w tygodniu dostaję wiadomość lub telefon z pytaniem: który Kurs na Konsultanta Ślubnego lepiej wybrać? Kurs online czy kurs stacjonarny? Kiedy kurs konsultant ślubny online może być dla Ciebie lepszą opcją?

Na te wszystkie wiadomości zawsze opowiadam: to zależy i staram się jak najlepiej rozpoznać Wasze potrzeby i możliwości.

 

Moja odpowiedź zależy bowiem od tego:

 • gdzie mieszkasz
 • gdzie się uczysz
 • gdzie pracujesz
 • co robisz w życiu
 • jaki masz charakter
 • jak wygląda Twoja codzienność.

 

Dzięki temu możemy wspólnie stwierdzić:

 • czy możesz wziąć 6 dni urlopu i przyjechać na Kurs stacjonarny czy wolisz zaoszczędzić czas i pieniądze i uczyć się z domowego zacisza?
 • czy nie masz trudności z przyswajaniem wiedzy w dużych porcjach, czy jednak wolisz sama decydować o tym ile czasu danego dnia poświęcisz na naukę?
 • czy wiesz, że w domu ciężko będzie Ci się zmobilizować do nauki?

 

A może obawiasz się, że Kurs Online jest uboższy w wiedzę i przerabiany materiał niż Kurs stacjonarny?

Nic bardziej mylnego! Mój Kurs Konsultant Ślubny Online wbrew trwa aż 185% czasu Kursu stacjonarnego, a więc na każdy temat poświęcam niemal 2x tyle czasu, co na Kursie stacjonarnym.

 

kurs konsultant ślubny online

 

Kurs konsultant ślubny online – kiedy więc warto?

1. Mieszkasz za granicą

Szczególnie teraz, gdy niemal na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa, a wiele lotów zostało wstrzymanych lub wzmocniono kontrolę na przejściach granicznych, hotele mają ograniczony dostęp dla odwiedzających, kurs na konsultanta ślubnego online może być dla Ciebie najlepszym wyjściem. Jeśli nie chcesz rezygnować z marzeń, szczególnie teraz, gdy sytuacja jest tak niepewna i nie wiadomo, kiedy będziesz mogła przylecieć na szkolenie stacjonarne, warto rozważyć taką opcję. Kurs Konsultant Ślubny Ekspert Online możesz odbyć bowiem z dowolnego miejsca w kraju i o dowolnej porze.

 

 

2. Pracujesz na etacie

Nie oszukujmy się – wiele z nas pracuje w miejscach, gdzie w ogóle pracować nie chcą. Nie czują się spełnione, chcą zmienić coś w swoim życiu. Nie chcą jednak, by przełożony dowiedział się, że szkolą się w innej dziedzinie i planują założyć swój biznes… Dzięki dostępowi do platformy e-learningowej z kursem konsultant ślubny online możesz spokojnie oglądać materiał przed pracą i po niej, malując się czy jedząc śniadanie. A szef w ogóle nie musi o tym wiedzieć 😉

 

 

3. Na co dzień prowadzisz dom i zajmujesz się dziećmi

To bardzo ważne i trudne zadanie. Czapki z głów przed wszystkimi Mamami, które dzielnie znoszą trudy życia, prowadząc dom i zajmując się przez cały dzień maluchami. Ale i im należy się szansa na rozwój.

 

Jeśli więc chcesz się szkolić, by móc w przyszłości prowadzić swój biznes, ale nie możesz opuścić miejsca zamieszkania, bo bez Ciebie „świat się zawali” (;-)) kurs konsultant ślubny online jest dla Ciebie. Możesz przechodzić przez kolejne etapy kursu, gdy Twoje dzieci śpią lub cicho się bawią (wiem, wiem, oksymoron! :-)), a już na pewno wtedy, gdy zasną. Nie są to lekcje na żywo, a nagrane wcześniej materiały, więc w każdej chwili możesz dany film zapauzować a gdy tylko będzie to możliwe, oglądać dalej. Platforma zapamięta, gdzie skończyłaś oglądać, więc przy ponownym uruchomieniu możesz po prostu kontynuować lekcję.

 

„Na żywo” natomiast mamy raz w tygodniu wideokonferencje, które celowo zaplanowane są na godzinę 20:00.

 

 

4. Nie masz możliwości wyjazdu na 4 dni

Praca 5-6 dni w tygodniu, niekiedy praca zmianowa, nieregularna, nie pozwala na czterodniowy wyjazd do Trójmiasta. Nic straconego – dostęp do platformy kursowej otrzymujesz aż na pół roku! W tym czasie możesz obejrzeć całe szkolenie dowolną ilość razy, cofając film i zatrzymując, kiedy tylko będziesz potrzebować.

 

 

5. Jesteś osobą introwertyczną, czujesz się niepewnie w grupie

Często na grupowych szkoleniach myślisz sobie „zadałabym pytanie, ale boję się że się wygłupię”, „chyba źle to zrozumiałam, ale pewnie jestem jedyna, nie będę dopytywać”?

Podczas kursu online pod każdym filmem umieszczonym na platformie jest miejsce do zadawania mi pytań. Nie musisz jednak martwić się, że zadasz „głupie pytanie” (pamiętaj, nie ma takich!), coś źle zrozumiesz, ktoś Cię wyśmieje… Pytanie, które zadasz pod filmem, widzisz tylko Ty i ja. Odpowiem Ci anonimowo na wideokonferencji lub indywidualnie – jeśli tego wymagać będzie specyfika pytania, lub anonimowo podczas wideokonferencji z całą grupą.

 

 

6. Wątpisz, czy jesteś w stanie efektywnie przyswajać wiedzę przez 4 dni po 8 godzin dziennie

Szkolenie stacjonarne to ogromna pigułka wiedzy, która oczywiście wymaga utrwalenia po powrocie do domu – dzięki podręcznikowi i własnym notatkom można systematycznie utrwalać zdobytą wiedzę. Kurs online natomiast pozwala Ci przejść wszystkie lekcje w swoim tempie, zatrzymywać filmy, by na bieżąco uzupełniać ćwiczenia w podręczniku – na kursie stacjonarnym jest to Wasze zadanie domowe. Dlatego największą zaletą Kursu Konsultant Ślubny Ekspert Online jest to, że przez 6 miesięcy możesz do każdej lekcji wrócić, by odświeżyć sobie dany temat lub rozwiać wątpliwości, czy stworzyć budżet lub harmonogram dla Klienta, którego już obsługujesz.

 

 

7. Chcesz poznać osobiście swojego mentora?

Martwisz się, że nie poznamy się osobiście? Nic bardziej mylnego, tak samo jak w przypadku Kursu stacjonarnego, przysługują Ci 2 godziny indywidualnych konsultacji ze mną, które możemy odbyć w moim biurze w Gdyni lub na Zoomie.

 

 

A Ty co myślisz o kursach online? Czy sądzisz, że są mniej efektywne niż stacjonarne? A może przeciwnie, jesteś ich fanką ze względu na wygodę?

4 komentarze
Zostaw komentarz:

 • Ola
  Odpowiedz
  25.05.2021

  Świetny wpis! Wiele dziewczyn marzyłoby o takiej pracy. Jednak każdy biznes musi się początkowo rozkręcić, dlatego warto być widocznym w sieci już od samego początku. Istnieje wiele fajnych i przydatnych artykułów dotyczących pozycjonowania stron i marketingu.

  • 27.05.2021

   Zdecydowanie! Na Kursie szczegółowo pokazuję jak budować lejki sprzedażowe – właśnie w internecie.

 • Michał
  Odpowiedz
  23.04.2021

  Chyba nie widziałem piękniejszej – poważnie 😀

 • 22.04.2021

  Pięknie prezentuje się Pani łazienka, pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂