Domowe biuro na poddaszu

Bardzo dobrze znacie moje firmowe biuro Konsultanta Ślubnego, ale prawda jest taka, że pracuję także sporo po godzinach, czy to nad blogiem czy też dokańczam firmowe zadania, na które nie starczyło mi czasu w ciągu dnia. W każdym mieszkaniu, które zajmowaliśmy, bez względu na to czy miało 32m2 czy kilka razy więcej zawsze jednym z najważniejszych elementów wyposażenia był kącik do pracy. Taki z prawdziwego zdarzenia, choćby na środku salonu, jak najbardziej wygodny, dwu-stanowiskowy (Wojtek także lubi popracować w domu). A w nim oprócz dwóch komputerów, czego nie trudno się domyślić, musiało znaleźć się miejsce na drukarkę, skaner, moje ukochane materiały biurowe (jestem fanką notesów, karteczek, spinaczy, dziurkaczy czy taśm klejących) na odpowiednio zorganizowane dokumenty czy osobiste bibeloty, nadające całemu wnętrzu osobistego charakteru.

Jeśli choć trochę mnie znacie to zapewne już wiecie, że uwielbiam być dobrze zorganizowana. Choć na co dzień nasze mieszkanie w żadnym wypadku nie przypomina laboratorium to uwielbiam jak wszystko ma swoje miejsce, a kącik do pracy ma dla mnie szczególne znaczenie. Z tej okazji zapraszam Was na małą wycieczkę po naszym najnowszym domowym biurze, które ulokowaliśmy na strychu.

Prawie dwa lata czekaliśmy na położenie podłogi na poddaszu, ale od kiedy tu zamieszkaliśmy marzyliśmy o naszym kreatywnym miejscu do pracy, które będzie na prawdę spore, większe niż kiedykolwiek. O szerokim biurku pod oknem z widokiem rozpościerającym się ponad dachami okolicznych budynków, o stołach do kreatywnej pracy (wycinanie, docinanie, układanie), o mini studiu fotograficznym (tła i akcesoria do zdjęć) czy przytulnym kąciku, gdzie można przysiąść we dwoje (czy troje), przytulić się i pomyśleć.

Podłogi mają jakiś miesiąc, a my już cieszymy się naszym domowym biurem na poddaszu. Co prawda całe wyposażenie jest na ten moment niekompletne i bardzo przypadkowe – to zbieranina wszystkich mebli, które nie znalazły miejsca w innych częściach domu, ale chyba dzięki temu jeszcze bardziej klimatyczne…

kobiece biuro
biuro na poddaszu


biuro
urządzanie biura
meble biurowe
biuro na poddaszu
blog biuro
biuro złote plakaty
home office
biuro ramki zdjęcia
biuro logo firmowe złote
biuro meble biurowe eames
jak urządzić biuro?
miętowe biuro
biuro flamingi
domowe studio fotograficzne
biuro krzesła eames
biuro

A jak jest u Was? Lubicie pracować z laptopem na kolanach czy staracie się znaleźć, wydzielić i zaaranżować sobie domową przestrzeń do pracy?

PS Jeśli podoba Ci się u mnie – bądź na bieżąco i koniecznie zaobserwuj mnie na Facebook’u oraz Instagramie

Subscribe
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments