Sierpniowe InstaPodsumowanie

najlepszy instagram blog

Sierpień był prawdziwie wakacyjnym miesiącem…

Po pierwsze dlatego, że rozpieszczała nas pogoda.

ogród biały parasol ikea lato

mama wraca do pracy

lemoniada cytryna limonka
dziecko 10 miesięcy

Po drugie my także sobie dogadzaliśmy, co na koniec sierpnia zaowocowało Wyzwaniem: zdrowa, aktywna, szczęśliwa!

rurka z bitą śmietaną

galaretka z owocami malinami borówkami

makaroniki

Rozpoczęła się u nas akcja #mamawracadopracy

#mamawracadopracy

A chłopcy przysyłali mi z domku takie zdjęcia!

#mamawracadopracy

Byliśmy na weselu – i to tym razem wcale nie w pracy!

spod kocyka na weselu

wesele ekologiczne jadalne talerze blog

To w sierpniu drugi raz w życiu zdecydowaliśmy się wyjechać na weekend bez Mikołajka, który został pod najlepszą opieką swojej Babci, na której widok rży jak jakiś mały konik! A my wybraliśmy się na wspaniały weekend z naszymi przyjaciółmi Anią i Kubą z bloga Fashionable. To był cudowny weekend spędzony w Giżycku w Hotelu St. Bruno pod znakiem odpoczynku, spacerów, spa, basenu, kręgli i gier planszowych. Chociaż tak bardzo się lubimy, że jesteśmy pewni, że można by nas zamknąć w pustym pokoju a i tak mielibyśmy milion zajęć i tematów do rozmów.

wieża widokowa giżycko

hotel st bruno giżycko

spa hotel st bruno Giżycko

A w domu czekał na nas nasz Ukochany Synek – Wy chyba też się za nim stęskniliście, gdyż to zdjęcie zdobyło najwięcej Waszych instalajków ze wszystkich sierpniowych zdjęć!

fotografia dziecięca

No właśnie – pytacie co u Mikołaja? Ogromna zmiana w sposobie poruszania się – etap turlania zakończył się na rzecz raczkowania!

raczkowanie

Miki ukończył już 11 miesięcy, ale absolutnie nie przeszkadza mu to w nieprzesypianiu całych nocy! Wciąż potrafi zażyczyć sobie mleko o 1 w nocy i urządzić nam kilka dodatkowych pobudek.

dzieci spanie blog

I z tej samej okazji zrobiłam chłopcom sesję zdjęciową!

fotografia dziecięca gdynia

Oraz podzieliłam się z Wami sesją 4 absolutnie wyjątkowych Kobiet!

fotografia rodzinna gdynia

W sierpniu zaszła też ogromna zmiana, której w ogóle się nie spodziewałam! Instagram pozwala już na dodawanie pionowych i poziomych zdjęć! Coś się skończyło…

instagram poziome zdjęcia blog

Na blogu też się dużo działo. Ukazały się co najmniej dwa osobiste i ważne dla mnie teksty, ale po komentarzach, Waszych mailach i ilości odsłon wiem, że także dla Was także były ważne.

Będziesz miała cesarkę? Tylko nikomu o tym nie mów!

cesarskie cięcie blog

Oraz, a może przede wszystkim „Przerwane oczekiwanie„, w którym zebrałam się na odwagę i powiedziałam Wam o tym, jak może czuć się Kobieta, która straciła Dziecko. Jestem pewna, że jeśli macie to ogromne szczęście i nie doświadczyłyście tego osobiście, to niestety ale Osierocone Mamy są wśród nas. Przełamując tabu chciałam Wam pokazać jak można Osieroconym Rodzicom pomóc, albo przynajmniej nie dodawać bólu – a to już wiele.

przerwane oczekiwanie książka

A na koniec poprosiłam Was o wypełnienie ankiety dotyczącej bloga, Jej wyniki niebawem, choć tak na prawdę każdego dnia wdrażam je w życie. Dziękuję za Waszą pomoc w tworzeniu tego Bloga i jej uzupełnienie.

ankieta na blogu parentingowym

 

Jeśli tak jak my kochacie Instagram, zostawiajcie w komentarzach swoje loginy, każdy odwiedzę. I nie zapomnijcie o ankiecie! Dzięki niej blog będzie bardziej NASZ!

1 Komentarz
Zostaw komentarz:

  • www.fashionable.com.pl
    Odpowiedz
    03.09.2015

    Pusty pokój z Wami to byłoby cudowne wyzwanie;) szkoda, że ten sierpien minął tak szybko!