Refleksyjnie z okazji Dnia Mamy

dzień matki fotografia rodzina dziecięca
Nigdy nie myślałam, że bycie Mamą jest takie piękne i takie smutne, takie łatwe i takie trudne, takie magiczne i takie zwyczajne.

Choć drogi do rodzicielstwa są bardzo różne, całkiem proste i bardzo zakręcone, szybkie i takie co wydają się nie mieć końca, szczęśliwe i bolesne, jasne lub zupełnie nieoczywiste, każda matka musi przejść swoją, tę jedyną, niepowtarzalną. Tę, która ukształtuje ją na całe życie. Jako człowieka i jako matkę.
Dwa dni temu dokładnie w Dniu Mamy mój Syn Mikołaj skończył 8 miesięcy, co jest dla mnie największą nagrodą. Za odwagę i za lęk, za wiarę i za zwątpienie, za życie i za śmierć. Każdego dnia dziękuję mu za to, że ten mały i wiecznie uśmiechnięty Chłopiec to mnie wybrał na swoją Mamę. A Bogu za to, że nam się udało.
prezent na Dzień Matki
Dzień Mamy był także wymarzoną okazją do zrobienia kolejnej sesji zdjęciowej, z której pochodzi zdjęcie w nagłówku, a w której udział wzięli goście specjalni. Już jutro zdradzę Wam szczegóły.
8 komentarzy
Zostaw komentarz:

 • 29.05.2015

  Popłakałam się… wyglądacie prześlicznie! Jesteś boską kobietą, więc teraz to już może być tylko długo i szczęśliwie:)

 • 29.05.2015

  super, ślicznie wyglądacie;*

 • 28.05.2015

  Jesteś nadzwyczajną Mamą i wspaniałą osobą! Mikołajek ma niesamowite szczęście mając taką cudowną Mamusię, Twój mąż tak niezwykłą Żonę, a ja tak fantastyczną Przyjaciółkę ❤️

 • 28.05.2015

  Pięknie napisane ❤