Biuro Konsultanta Ślubnego #6

Przygotowania do Świąt to dla mnie także czas porządków w sercu, w domu, ale także w biurze – w miejscu, w którym spędzam największą część mojego aktywnego dnia, stąd pomyślałam, że to idealna okazja, aby je Wam pokazać. 

Najważniejsze dla mnie miejsce to oczywiście moje biurko i jest to najdroższy mebel w tym pomieszczeniu, bardzo zależało mi na czymś wyjątkowym i szukałam go sporo czasu. Dziś mam je prawie rok i wciąż tak samo mi się podoba. Jest białe, w moim ulubionym kolorze, który stanowi także idealne tło do zdjęć.

biuro-konsultanta-slubnego-3
biuro-konsultanta-slubnego-5
biuro-konsultanta-slubnego-7
biuro-konsultanta-slubnego-15

biuro-konsultanta-slubnego-59

 

Z biurkiem zdecydowałam się na dość odważną tapetę – białą w czarne cętki. Przyznam Wam się, że troszkę obawiałam się efektu końcowego, dziś wiem, że niepotrzebnie – pasuje mi w 100%. Jest fajnym tłem do zdjęć, a jeśli kiedyś w końcu zdecyduję się komunikować z Wami za pomocą filmików, myślę, że również może być ciekawie.

biuro-konsultanta-slubnego-19
biuro-konsultanta-slubnego-27
biuro-konsultanta-slubnego-50

 

W biurze stworzyłam także mały kącik konferencyjny, idealny do spotkań z Klientami, Wykonawcami czy współpracownikami, a także odbywają się tu Kursy na Konsultanta Ślubnego w kameralnych grupach. Zapadło przy nim wiele ważnych decyzji, zjedliśmy tu wiele pysznych dań, zdegustowaliśmy wiele pysznych win i chyba tonę słodkości 🙂

biuro-konsultanta-slubnego-55

 

W miejscu, w którym spędzam tak wiele czasu nie mogło zabraknąć wygodnego kącika, który sprzyja zebraniu myśli, odpoczynkowi czy zapoznaniu się z literaturą i prasą ślubną.

biuro-konsultanta-slubnego-51

 

Bardzo ważne miejsce zajmuje w biurze także regał, na którym na degustacjach prezentuję wszystkie smakołyki, na spotykaniach z Klientami najróżniejsze cuda, gdzie przechowuję moje najważniejsze książki i dokumenty. Jest tu także aparat fotograficzny, którym moi rodzice fotografowali się i nas w młodości, i od którego zaczęła się moja przygoda ze zdjęciami.

biuro-konsultanta-slubnego-53

biuro-konsultanta-slubnego-54

 

Przygotowania biura do zdjęć były idealną okazją, aby otworzyć pierwszy świąteczny prezent…

biuro-konsultanta-slubnego-28

biuro-konsultanta-slubnego-29
Który pozwolił mi przygotować zasłony do zdjęć – to Steamaster, żelazko parowe do prasowania w pionie. Możecie je spotkać w niemal każdym sklepie odzieżowym, idealnie nadaje się do prasowania dużych pionowych powierzchni, sukienek, swetrów (koniec ze kantami, spłaszczonymi włóknami i sztywnymi swetrami), a co w mojej pracy najważniejsze – do prasowania obrusów na weselach. Poradzi sobie z każdą suknią ślubną, nie narażając jej na żadne uszkodzenia, cudownie odprasowuje koktajlowe sukienki, kocha muślinowe sukienki, atłasy, jedwabie, a nawet uporczywe tafty.

1200-wm

 

W domu uwielbiam go wykorzystywać do prasowania poduszek na kanapie – nie da się ukryć, że po jednym wieczorze filmowym na kanapie nie wyglądają za dobrze, a nie zawsze chce mi się ściągać poszewki, wyciągać deskę do prasowania żelazko i prasować pogniecione poszewki, następnie znów je zakładać i tak w kółko… Zobaczcie jak poradził sobie z absolutnie wygniecioną poduszką w moim biurze.

biuro-konsultanta-slubnego-36
biuro-konsultanta-slubnego-37
biuro-konsultanta-slubnego-38
biuro-konsultanta-slubnego-39
biuro-konsultanta-slubnego-41
biuro-konsultanta-slubnego-45

biuro-konsultanta-slubnego-43
biuro-konsultanta-slubnego-46
biuro-konsultanta-slubnego-48
biuro-konsultanta-slubnego-52

 

Uwielbiam moją pracę Konsultanta Ślubnego za to, że pozwala mi się rozwijać i spełniać marzenia – takie jak to własne, kobiece biuro. A jaka jest Twoja praca marzeń?

Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments