Wieczorna relaksacja

Dziś mam dla Ciebie listę nagrań, które idealnie nadają się na wieczorną relaksację. Wykonuję ją zawsze po wieczornej modlitwie, przed snem.

 

Przez czas prysznica lub kąpieli wietrzę pokój – wiosna czy zima otwieram na oścież drzwi balkonowe.

 

Układam się do snu, na oczy zakładam bawełnianą opaskę i włączam sobie jedno z nagrań lub – dziś już także sama prowadzę sobie takie relaksacje, dzięki czemu są idealnie dostosowane długością i tematyką do moich potrzeb. Zanim się jednak tego nauczyłam, korzystałam z nagrań – dziś wciąż lubię po nie sięgać, aby się zainspirować i po prostu wtedy, gdy mam ochotę, aby ktoś mnie poprowadził.

 

Jest już późna pora, więc zakładam, że nie musimy się już spieszyć.

 

Proponuję Ci więc jedno z nagrań, które zrelaksuje Twoją duszę i ciało i dzięki temu Twój sen będzie głębszy i pozwoli Ci lepiej odpocząć.

 

Wieczorna Medytacja na Sen ♥

Medytacja na stres – Spokój i wdzięczność

Trening relaksacyjny Jacobsona

 

Ściskam Cię i trzymam za Ciebie kciuki :*

8 komentarzy
Zostaw komentarz:

 • Lida
  Odpowiedz
  11.09.2022

  Kosmetyki derma eco baby, body na zamek miloomi, kocyk z merynosa, water wipes (bez chemii!), mydło oliwkowe mydlane rewolucje. To moje top co u mnie robiło furrore

 • 02.04.2020

  ja od 2 tygodni bardzo słabo śpię. obecna sytuacja bardzo mnie przygnębia. nie wiadomo, jak się z czasem rozwinie. przykro patrzeć na tą krzywdę zarówno zdrowotną jak i finansową jaka wokół nas się rozsiewa. ciężko się zrelaksować w takich warunkach

 • 31.03.2020

  Trzeba o siebie dbać to racja, ja jeszcze niestety nie mam tak dużej samodyscypliny, żeby co wieczór się relaksować. oczywiście będą nad tym pracować, bo trzeba o siebie dbać, wówczas samopoczucie jest lepsze i rodzina bardziej zadowolona.

  • Agnieszka Kudela
   01.04.2020

   Koniecznie zrób coś dla siebie! I dla innych, bo tak jak mówisz, korzysta na tym również Twoje otoczenie
   🙂

 • 30.03.2020

  Teraz to trzeba nadrobić ten stracony czas i przeznaczyć go dla siebie!

 • 27.03.2020

  Mój sposób na wieczorną relaksację to kąpiel przy świecach. Nic tak mnie nie relaksuje jak aromatyczna kąpiel w wannie pełnej piany i pachnąca świeczka w tle.

 • 26.03.2020

  Razem z żoną często korzystamy z medytacji Gosi, jakoś ona tak umie trafić do człowieka. Ten głos jest bardzo kojący, ciesze się, że tak wiele osób ją poleca, bo to, co robi dla innych jest nie do ocenienia. Pozdrawiam i zdrowa życzę!