Wyprawka dla noworodka – jak ją wygodnie i bezpiecznie skompletować w czasach epidemii

wyprawka dla noworodka

Kwarantanna kwarantanną, ale dzieci wciąż się rodzą i wyprawkę dla maluszka trzeba skompletować. Jak zrobić to bez wychodzenia z domu? Jak podjąć najlepsze decyzje?

 

Etap planowania wyprawek mam już za sobą i patrząc na ganiających się po domu Mikołaja i Maksia sama nie wiem, kiedy to minęło.

 

Wiem jednak, że obecnie w Polsce jest wiele Mam, które czekają na rozwiązanie – ich Maluszki nie zaczekają, aż skończy się panująca epidemia, trzeba je na świecie powitać i zapewnić wszystko to, co najlepsze.

Jak skompletować wyprawkę w czasach epidemii?

 

Zapytałam o to Ewelinę Gawlik z Centrum Wyprawkowego Muppetshop, która pomagała mi w skompletowaniu wyprawki oraz w urządzaniu pokoju safari dla Maksia.

 

wyprawka dla noworodka

 

 

Jakie udogodnienia przygotowaliście dla Mam planujących zakup wyprawki dla Maluszka w tym trudnym dla nas wszystkich czasie?

 

Przede wszystkim najważniejsze: wciąż można zrobić u nas zakupy bez wychodzenia z domu.

 

Oprócz tego, że zachęcamy do wyboru zakupów online na naszej stronie internetowej, to uruchomiliśmy usługę „private shopping” za pomocą wideokonferencji. Zdzwonić możemy się na Skype, Messengerze czy Face Time, podczas takie rozmowy chętnie pokażemy produkty przez telefon, „na żywo” – a jednak w bardzo komfortowych, domowych warunkach 🙂

 

Nasze salony na warszawskim Mokotowie są wciąż otwarte, natomiast wprowadziliśmy tutaj nowe standardy obsługi. Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa, po wejściu do sklepu prosimy o zdezynfekowanie rąk znajdującym się u nas płynem.

 

Ponadto zdecydowaliśmy się umawiać klientki w ciąży na konkretną godzinę do konkretnego salonu, by cały sklep był tylko dla niej. Mamy dwa duże, niepołączone ze sobą salony, dlatego jesteśmy w stanie to łatwo zrobić.

 

wyprawka dla noworodka

 

A co z Mamami, które wciąż niezbyt dobrze wiedzą, co jest im potrzebne?

 

Dla takich Mam na naszej stronie znajduje się lista wyprawkowa, przez którą taką Mamę możemy przeprowadzić. Pytamy, co jest dla niej najważniejsze, na co zwraca uwagę i proponujemy gotowe rozwiązania, które najlepiej się u niej sprawdzą.

 

 

Osobiście znalazłam 2 lata temu w Waszym Centrum wyprawkowym wszystko, czego potrzebowałam dla Noworodka i Niemowlęcia, ale widziałam, że zaszły u Was spore zmiany,  w nadal Mamom uda się skompletować wszystko od A do Z?

 

Zdecydowanie. Stworzyliśmy to miejsce dla rodziców, którzy szukają kompleksowych rozwiązań i wyselekcjonowanych marek. Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i dobry design.

 

Rodzice znajdą u nas wszystko, czego będą potrzebować w pierwszych miesiącach życia z nowym członkiem rodziny: począwszy od wózka i fotelika samochodowego, przez meble do pokoju dziecięcego, na akcesoriach pielęgnacyjnych, ubrankach i zabawkach kończąc.

 

A nad tym wszystkim pieczę trzymają nasi doradcy z ogromnym doświadczeniem i znajomością = rynku i potrzeb młodych rodziców.

 

wyprawka dla noworodka

Takie rady są nieocenione – sama pamiętam, jak długo szukałam najlepszych akcesoriów przy kompletowaniu pierwszej wyprawki, bardzo potrzebowałam wtedy wskazówek. Przy drugim Dziecku myślałam, że już wszystko wiem, a wtedy poznałam Ciebie i otworzyłaś mi oczy na tyle aspektów i udogodnień.

 

Bez dwóch zdań, kompletowanie wyprawki niemowlęcej to wyzwanie. Jest to też naprawdę piękna przygoda, nawet w tych trudnych czasach, a my uwielbiamy być częścią tej przygody :-).

 

A na co sugerujesz zwrócić szczególną uwagę przy kompletowaniu wyprawki w tych „nowych” warunkach, jakim przyszło stawić nam czoła?

 

Ze względu na zagrożenie wirusem, szczególnie mocno stawiamy na produkty, które można w łatwy i skuteczny sposób zdezynfekować lub wyprać w bardzo ciepłej i wyprasować gorącym żelazkiem. Warto to zrobić zarówno po odbiorze paczki czy przywiezieniu zakupów do domu, a już na pewno bezwzględnie – kupując lub dostając coś z drugiej ręki.

 

Dlatego szczególnie polecamy kosze mojżeszowe, wanienki, maty do przewijania, czy tez łóżeczka dostawne Shnuggle, które spełniają te wymogi. Kosz Mojżesza jest skonstruowany tak, że wystarczy zdjąć i wyprać jego pokrowiec, a skorupę przetrzeć płynem do dezynfekcji. Wanienka jest bardzo kompaktowa pomimo tego że się nie składa – w miejscach złożeń szczególnie łatwo o drobnoustroje, a ciężko o dezynfekcję. Warto jest kupić wózek, który ma odpinany materiał gondoli, który możemy uprać. Pozwoli nam to nie tylko zadbać o zdrowie Dziecka i nasze, ale także o to, że bezpiecznie będziemy mogli przekazać nasze produkty kolejnej Mamie i Dziecku, aby mogły służyć i służyć kolejnym rodzinom. Do tego oczywiście ubranka i pościele z naturalnych materiałów, z wkładami, które można wyprać, a pomiędzy praniami wyprasować żelazkiem z parą.

 

Zdecydowanie to jest czas, w którym na przykład kosze z trawy morskiej, sznurka, czy rattanu albo zabawki kąpielowe czy gryzaki z dziurką w ogóle nie zdają egzaminu, gdyż po prostu nie sposób je skutecznie zdezynfekować.

 

A Ty jak radzisz sobie z kompletowaniem wyprawki bez wychodzenia z domu?

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments