Ściana dekoracyjna w naszym biurze

ściana dekoracyjna

Ściana dekoracyjna to coś, na co od razu pada wzrok po wejściu do naszego biura. Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie?

 

Wierzymy, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Postanowiliśmy, by już od wejścia do naszego biura było wiadomo, że jesteśmy otwarci na świeże spojrzenie, kreatywni, pomysłowi i nieszablonowi.

 

 

Ściana dekoracyjna

Ściana dekoracyjna była oczywistością, zastanawialiśmy się tylko nad jej ostatecznym wyglądem. Znajduje się ona na wprost drzwi wejściowych, więc zależało nam na efekcie WOW.

 

Znaleźliśmy firmę OVO.design. Jest to polski producent ścian dekoracyjnych – paneli przestrzennych 3D. Są tam produkty stworzone przez doskonałych projektantów i designerów z Polski, Francji, Brazylii oraz Izraela – nie tylko zdobywców nagród, ale też młodych i zdolnych, a każdy z nich ma bardzo ciekawą historie, inspiracje i projekty. Wybór ścian dekoracyjnych z OVO.design jest szeroki: może być to drewno, fornir, łupek, karmień, beton…  Panele gładkie i panele 3D. Forma też może być różna, od prostokątów i kwadratów po koła i heksagony. Co my wybraliśmy?

 

Ściana dekoracyjna z mchem

My zdecydowaliśmy się na panel ścienny 3D z żywym mchem. Dlaczego? Z dwóch powodów.

 

ściana dekoracyjna

 

Po pierwsze, nasze biuro to miejsce spotkania dwóch światów, mojej agencji ślubnej oraz interaktywnej agencji kreatywnej mojego Męża Wojtka. Logiem firmy Wojtka – Brainbox – jest pudełko ze wzorami przypominającymi zwoje mózgowe. Panel, który wybraliśmy, swoim wzorem przypomina właśnie zwoje mózgowe. Po drugie, dzięki wzorowi z dodatkiem żywego mchu chrobotka dodaliśmy naszemu wnętrzu elementy natury. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ponieważ chrobotek pochłania wilgoć z powietrza, dzięki czemu nie ma konieczności jego podlewania.

 

Na naszej ścianie dekoracyjnej zawisło sześć takich paneli, każdy z nich jest inny i niepowtarzalny. Dzięki modułowemu rozwiązaniu mamy pełną dowolność w komponowaniu własnej ściany dekoracyjnej.

 

ściana dekoracyjna

 

Pod ścianą znajduje się obita materiałem ławka i stolik z branżowymi książkami, które pełnią funkcję takiej małej poczekalni dla odwiedzających nas Klientów i Gości.

 

ściana dekoracyjnaściana dekoracyjna

Panele są naprawdę solidne, bardzo dobrej jakości i łatwe w montażu – Wojtek przymocował je do ściany samodzielnie.

 

Wybierając panele ścienne do naszej ściany dekoracyjnej, chcieliśmy podkreślić naszą kreatywność, jednocześnie zapewniając sobie i innym ciekawe tło do zdjęć oraz przyjemną aranżację naszej poczekalni.

 

[zdjęcie Aga & WOjtek]

 

By podkreślić charakter naszego wnętrza, nad naszą poczekalnią zawisła szklana lampa z charakterystyczną żarówką.

 

ściana dekoracyjnaściana dekoracyjnaściana dekoracyjna

 

Jak podoba Ci się wejście do naszego biura? Nam bardzo! W kolejnych postach pokażę Ci jeszcze inne pomieszczenia – wszystkie karty nie zostały jeszcze odkryte 😉

 

ściana dekoracyjna

1 Komentarz
Zostaw komentarz:

  • 04.11.2023

    Super wpis i spora inspiracja dla osób, które chcą dodać życia w swoim biurze!