Mój Spokój – Moja Siła | Karty pracy

Cieszę się, że jesteś 🙂

 

  1. Tracker Porannej i Wieczornej Rutyny – Uzupełniony

To mój osobisty tracker porannej i wieczornej rutyny, z którym ja będę pracowała na wyzwaniu.

O tym, dlaczego takie, a nie inne zadania wybrałam do swojej listy, opowiem Ci dzisiaj na live o godzinie 21:00 – live odbędzie się równolegle na Instagramie i Facebooku.

 

  1. Twój Tracker Porannej i Wieczornej Rutyny

Oczywiście mój tracker to tylko inspiracja – jak najbardziej zachęcam Cię do stworzenia swojej osobistej rutyny i pamiętaj – nie wszystko na raz – nawyki będziemy wdrażały metodą małych, jak najmniej odczuwalnych kroków.

 

  1. Dzienniczek wdzięczności

Z uwagi na to, że nie musisz posiadać mojego Plannera na Dobry Dzień, którego integralną częścią jest codzienny dzienniczek wdzięczności, przygotowałam dla Ciebie Dziennik, który możesz sobie wydrukować i rozpocząć praktykę. Bardzo Cię do tego zachęcam – do tego, aby kierować swoją uwagę do tego, za co możemy być wdzięczni, zamiast w kierunku problemów, które dzisiaj dotykają nas bardziej niż zawsze. To proste, trzyminutowe narzędzie pozwoli Ci bardziej optymistycznie patrzeć na każdy nadchodzący dzień! Pozwoli Ci o wiele mocniej docenić życie, które właśnie masz – dziś, tu i teraz, nie za miesiąc, za rok, jak zrobisz remont, kupisz samochód. Praktykowanie wdzięczności pozwoli Ci dostrzec, że Twoje życie jest cudem już dziś i każdego jednego dnia.

 

  1. Tracker zdrowych nawyków

Jeśli masz ochotę zawalczyć o siebie, o swoje zdrowie, o swoją dietę, o swoją wagę, o swój wygląd – ten tracker jest dla Ciebie. Jeśli chcesz utrzymać się na dobrej ścieżce i troszkę podnieść sobie poprzeczkę – również. Na grupie #NieCzekamDziałam znajdziesz filmik o tym, jak ja z niego korzystam.

 

Podziel się wyzwaniem z innymi!

Wystarczy, że klikniesz w wybraną grafikę, zapiszesz ją na telefonie i wrzucisz na swoje Instastory i oznaczysz mnie 🙂