Nie ma straconych szans

nie ma straconych szans

Dlaczego rzuciłam szkołę na rok przed maturą? Za czym od dziecka odwracałam głowę na ulicy? Jak znalazłam pracę w słynnej XVI dzielnicy Paryża, w domu prawdziwej Madame Chic, nie mówiąc nawet po francusku?

 

Odpowiedzi na te i inne pytania oraz  moje podejście do porażek znajdziesz w… najnowszym numerze Magazynu dla Mam Mint, którego mam zaszczyt i przyjemność być bohaterką obok takich nazwisk jak Agnieszka Maciąg czy Marta Lech-Maciejewska.

 

Agnieszka Kudela Prasa Magazyn Mint

 

Moja droga do macierzyństwa była wyboista, a kiedy zaczęłam dzielić się z Wami tą i innymi historiami z naszego życia tutaj na blogu, nawet nie marzyłam, że stanie się on tak wspaniałym i ciepłym miejscem, wokół którego zgromadzi się cudowna społeczność wspierających i otwartych kobiet. Dlatego też czuję się zaszczycona, że moja droga i podejście do działania są dla Was inspiracją i że mogłam o nich opowiedzieć na łamach magazynu MINT.

 

Sama często po niego sięgam, aby poznać niezwykłe historie kobiet, żyjących po swojemu i odważnie wytyczających swoje szlaki, a teraz to moja historia znalazła się tuż obok tych opowiadanych przez niezwykłe kobiety, których działania i postawa są dla mnie inspirujące!

 

Zainteresowana?

Jak kupić zatem Mint? Albo lecisz do Empiku i wybierasz spośród 2 okładek (środek jest ten sam przyp. red. 😉 ) albo kupujesz online.

 

Magazyn Mint możesz kupić on-line w wersji elektronicznej lub w mojej ulubionej wersji papierowej – osobiście polecam tę drukowaną, bo po pierwsze, można bezpiecznie poczytać w wannie, a po drugie, w tym naszym codziennym e-świecie fajnie jest czasem poczuć wspaniały zapach farby drukarskiej i podotykać – a uwaga – jest co, bo Mint nie jest wydawany jak typowy magazyn na zwykłym błyszczącym papierze, ale na… czymś co pobudza zmysły i zanurza Czytelnika nieco głębiej.

 

Z resztą co ja tu będę opowiadać na e-blogu – po prostu sprawdź sama 🙂

 

Konkurs

Magazyn Mint Konkurs

 

Z okazji mojego wywiadu, zakupiłam i rozdam tu 5 egzemplarzy Magazynu Mint z dostawą pod Twoje drzwi (na terenie Polski) – wystarczy, że napiszesz w komentarzu, jaki jest Twój ulubiony sposób na relaks w 15 minut.

 

Ze wszystkich odpowiedzi napisanych do niedzieli 2 czerwca 2019 do godziny 23:59 wybiorę 5 osób, do których poleci Magazyn z osobistym liścikiem od Redaktor Naczelnej oraz ode mnie.

 

Napisanie komentarza konkursowego oznacza akceptację tego krótkiego regulaminu.

 

 

Nagrody otrzymują:

 

Sylwia – komentarz z 29 maja 2019

Kasia – komentarz z 29 maja 2019

Małgorzata R. – komentarz z 31 maja 2019

Urszula – komentarz z 1 czerwca 2019

Wiola – komentarz z 2 czerwca 2019

 

Czekam na Wasze dane do wysyłki przesłane na mój adres mailowy konkurs@agnieszkakudela.pl

Loading comments...